2733
2734
اوهوم  دخترم خیلیم خوشگله ماشالله

افریییین حالا شد.بخدا من بچگیام شبیه جوجه اردک زشت بودم فقط سفیدیه چشام معلوم بود از بس سبزه بودم.جالبه بابامم سفید و چشم رنگیه مامانم سبزه.اما همیشه خوشگل بابام بودم.اما تعریف از خود نباشه بعده ۱۷ سالگی قیافم زیر و رو شد و شانس زد و برنزه مد شد و من بینیمم کوچیکه خدارو شکر قیافم از خیییلی زشت یهو شد جذاب😁

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه من سفید نیستم  پوستم گندمیه  😭😭😭

دقیقا منم اینجوریم

و دخترم گندمی شده 

خیلیا بهم گفتن دخترت مثل شوهرت سفید نیست و من گفتن اتفاقا خیلی دعا میکردم پوستش به خودم ببره

چون هم پوست سفید بود خراب میشه هم اگه روسری و لباس کمرنگ بپوشن میشن مثل شیر برنج وارفته 

ببخشید سفیدای محترم 😁

البته من خودم تقریبا سرخ سفیدم ولی فامیل همسرم خیلی روشن و کمرنگن واسه همین به من میگن گندمی 🙄

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره

@نی_نی_یار_شب   کاربر @متولد۱۳۶۴ آقا هستن چن باره با خانوما شوخی میکنن و بهشون تذکر ک میدم کامنتشون و پاک میکنن

لطفا رسیدگی‌ کنید

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
بیخیال اسی جواب این کنایشوبعدن میخوره دست بالای دست زیاده...

تو این پنج یار من کلا چهار بار دیدمش 

چهار تا تیکه سنگین بهم انداخته

خیلیم تو زندگیش مشکل داره 

همسرم میگه ولش کن 

زمین و زمان زدنش عقده داره

دقیقا منم اینجوریم و دخترم گندمی شده  خیلیا بهم گفتن دخترت مثل شوهرت سفید نیست و من گفتن اتفا ...

من مامان و خواهر خودم مثل بلورن 

از شانس رنگ پوستم اینجوریه 

البته قبلا خیلی دوست داشتم الان حس بد دارم 

خواهر زادم پسره ماشالله مثل برفه 

اونوقت دختر من 😫😫😫

2740
منم سبزه ی تندم شوهرم بور و سفید.الانم باردارم و خونواده شوهرم خیلی رکن.از الان شوهرم گفته بچم شبیه ...

واقعا از الان باید پشت بچه ها دربیایم و از خودمون دفاع کنیم 

پس فردا روح و روان بچه هارو نابود میکنن با این حرفا 🤦

بعد میگیم فلان کشور سیاهپوستارو میکشن

ما سر دو سه درجه رنگ پوست مردمو دیوونه کردیم

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره
افریییین حالا شد.بخدا من بچگیام شبیه جوجه اردک زشت بودم فقط سفیدیه چشام معلوم بود از بس سبزه بودم.جا ...

دختر منم بینیش کوچیکه و لپ داره 

بزار عکسشو بزارم ببینید چه شکلیه 

تو این پنج یار من کلا چهار بار دیدمش  چهار تا تیکه سنگین بهم انداخته خیلیم تو زندگیش مشکل ...

راست میگه همسرت....معلومه داره ازجایی میسوزه..همینکه جواب ندادی به بی ارزشی کوچیک بودن خودش پی برده

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

خدا لحنتش کنه 

از حسودیش گفته عزیزم 

کسی ک انسانیت داشته باشع همچین حرفی نمیزنه  خودتو ناراحت نکن

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
افریییین حالا شد.بخدا من بچگیام شبیه جوجه اردک زشت بودم فقط سفیدیه چشام معلوم بود از بس سبزه بودم.جا ...

دقیقا مثل دختر من اونقدر سبزه بود الان ۲۱ ساله اش هست خیلی خوشنگله 

2706