2733
2734
عنوان

چرا از یادم نمیره

721 بازدید | 35 پست

گاهی که میرم عکسش را نگاه میکنم گریم میگیره با خودم میگم تو که قشنگ نبودی چرا برای من قشنگ بودی تو که اخلاق نداشتی چرا برای من به نظر میومد داشتی تو که شخصیت نداشتی ولی من تو را باشخصیت می دیدم و...

تو که منو تو زمانیکه بیمار شدم ولم کردی ولی چرا من تو رو حتی تو فکرم ولت نکردم 

آیا میشه یادم بره ایا میشه ببخشمت آیا میشه خودم محروم از زندگی کردن ندونم آیا میشه خودمو بخاطر انتخابم ببخشم و ...

کی تمام اینا میشه کسی میدونه؟ 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

تاوقتی ک برای خودت ارزش قائل باشی همین

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤

خدایا چرا خواستم و نمیدی التماست میکنم نزار دیگه مریضو بیمار به نظر بیام 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تاوقتی ک برای خودت ارزش قائل باشی همین

ارزش قائل شدن چیا را دربر میگیرد

عزیزم فق خودت باید بخای ولی من عشقمو تو مریضیش ول نکردم:)

خواستم خیلی ولی انگار یه چیز درونی نمیزاره 

عکساشو نگاه نکن لطفا. فقط دلتنگیت بیشتر میشه. گلم نگران نباش تموم میشه من خودم نسبت به چند ماه پیش خ ...

عزیزدلم من چون بیمار بودم و هستم برام سخت بود و هست ولی بازم به لطف خدا کمتر شده الان علاقه ای ندارم دلم شکسته انگار از ۹۷ تا الان 

2738
ارزش قائل شدن چیا را دربر میگیرد

کسی ک توی شرایط سخت ولت کرده رو هنوز،میخای ؟؟

عزت نفس نداری تاوقتی برای خودت ارزش قائل نباشی و ذهنتو دگیر میکنی از،بقیه چ انتظاری داری؟

بشین منطقی فک کن میرزه زندگیتو الکی بخاطر همچین ادمی تباه کنی؟

ی کلام برای کسی بمیر ک اگه برات نمرد حداقل تب کنه 

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
عزیزدلم من چون بیمار بودم و هستم برام سخت بود و هست ولی بازم به لطف خدا کمتر شده الان علاقه ای ندارم ...

خداروشکر ❤️ ترمیم دل شکسته خیلی سخته منکه خودم هنوز موفق نشدم 

کسی ک توی شرایط سخت ولت کرده رو هنوز،میخای ؟؟ عزت نفس نداری تاوقتی برای خودت ارزش قائل نباشی و ذهنت ...

نوشتم که نمیخوامش دلم شکسته انگار 

غم دل را نگویم با کس که ندارد غم دل

خدایا چرا خواستم و نمیدی التماست میکنم نزار دیگه مریضو بیمار به نظر بیام 

الهی دورت بگردم،انشالله خوبه خوب بشی،دوستم من بیمار نیستم ،مگه ولم نکرد؟...بخدا بهونس،من دارم دق میکنم ،دارم می میرم مگه دلش باهام موند؟همیشه تا این موقع ها بیدارم،چون حال دلم خون، 

بنظر منکه هیچ وقت!! 

کوچیکترین چیزی آونو به یادت میاره 

اینکه میگن از ته دلت بخوای و از این صوبتا برا منکه فقط فایده نداشت با گریه از خدا میخواستم نذر کردم بازم نشد کمرنگ میشه ها ولی فراموش نمیشه میشه بغض ته گلوت میشه آه از ته دل غمش همیشه باهاته... 

الهی دورت بگردم،انشالله خوبه خوب بشی،دوستم من بیمار نیستم ،مگه ولم نکرد؟...بخدا بهونس،من دارم دق میک ...

خدانکنه عزیزم 

شما هم دلتون شکسته ؟

2706