2733
2739
خب یکمم ناز داری   صداشو ببنده ک فشارت نره بالا ؟  ببخشید یکم خودت مشکل داری انگار شاید ا ...

نه عزیزم باهم بحث کردیم صداشو برده بود بالا گفتم تمومش کن..... تپش قلب گرفته بودم بخدا حس میکردم قلبم اومده تو دهنم... دکتر بهم گفته استرس ناراحتی برات خوب نیس مسمومیت میگیری

میگم.... ازش خواهش میکردم صداشو ببینده گفتم تپش قلب گرفتم... فشارم نزدیک 13 بود. دیگه نگرفتم بعدش... ...

خب حالا همه اینا درست چه ربطی داره بخواید امتحان کنید? چرا بذر بی اعتمادی و بدبینی میکارید? اصلا شاید از سر کنجکاوی جواب پیام داد بعد شما جلو دوستتون ضایع میشید و شکتون هم بیشتر میشه که آیا شوهرتون وتقعا کنجکاوی کرده یا خواسته رابطه داشته باشه به نظرم ترحم طلب هستید میخواید یه اشتباه ببینید بعد یه جورایی شوهرتون مدیون بشه و محبت بیشتری کنه کاملا اشتباه میکنید 

پیج فروش لباس نوزاد و کودک دارم قیمتا واقعا مناسب هست لطفا ببینید likado.gallery

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزیزم باهم بحث کردیم صداشو برده بود بالا گفتم تمومش کن..... تپش قلب گرفته بودم بخدا حس میکردم قلب ...

مردا همشون اینجورن تنها راهش اینه که وقتی داد میزنه گوش بدی بدون هیچ حرفی وقتی هم تموم کرد بی محلی کنی 

دیگه چرا استرس میگیری مگه میخواد چکارت کنه😑😑

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
نه عزیزم باهم بحث کردیم صداشو برده بود بالا گفتم تمومش کن..... تپش قلب گرفته بودم بخدا حس میکردم قلب ...

تمام اینا دلیلی نیست برای اینکه بخوای امتحانش کنی به اون شکل 

نمیدونم والا هرجور خودت صلاح میدونی

2728
خو الان میخوای امتحانش کنی که چی؟نه واقعا که چی؟ به جا این که بری ببینی چه مرگشه میخوای امتحانش کنی ...

منه دیونه... رفتم اتاق دخترمو استیکر زدم با یه ذوقی میگم چشاتو ببند.... بعد دستشو میکشم... میگم ببند دیگه یعد. با اخم نگاهم میکنه.... میگه تو ماهی 500 خرجت هس... بخدا خودم 3 تومن پس‌انداز کرده بودم امشب میخاستم بهش بگم خوش بشه... اما.... 

سرکار چی من دلم چی پره شما... میگی سرکار باور نداری برو بیرون 

باشه عزیزم میرم بیرون ‌برای شما ارزومیکنم بهترینا برات بشه وعقل وسیاست اولش ازخدامیخام برای همه مون الخصوص شما واقعا نیاز داری بخاطر بچه تون یاعلی

اگر فکر میکنی، مچشو بگیری و به روش بیاری، بعد اون بیاد محبتشو بیشتر بکنه، نتیجه رو اشتباه حدس زدی، بدتر و سرد ترمیشه که بهتر نمیشه، تتزه قبح مساله هم میریزه و ممکنه بره با یکی دیگه رسما

از محبت خار ها شل میشود😎✌️
2738
خب حالا همه اینا درست چه ربطی داره بخواید امتحان کنید? چرا بذر بی اعتمادی و بدبینی میکارید? اصلا شای ...

دقیقا همین کار و میخواد بکنه که یه خطا ببینه و شوهره مدیون کنه رو مجبور کنه منت بکشه و محبت کنه و تا آخر عمر این مسئله رو اسباب سرکوب شوهره کنه تا تلافی این روزاش و در بیاره

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

اگه بهش شک داری با خودش صحبت کن

اما امتحانش نکن،زندگیت خراب میشه

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
2706