2737
2734

دوش آب گرم شب ها فکر کنم خوب باشه 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه روی آمریکا تنظیمه😍

گوگولم😍😂❤❤❤❤😍❤❤❤❤❤😍❤❤❤❤❤❤😍❤❤❤❤❤❤❤❤😍❤❤❤❤❤❤❤

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2731

ببین باید شروع کنی هر دو سه روز یبار نیم ساعت خوابشو جابجا کنی. کم کم درست میشه. ولی اینکه‌ توقع داشته باشی یهو شب بخوابه روز پاشه نشدنیه. نور خونه رو تنظیم کن. شبها تاریک باشه روزها پرده رو بزن کنار

2738

بیشتر بچه ها همینن حتی خواهر‌خودمم بوده . سعی کن نزاری روزا زیاد بخابه . کم کم از خوابش کم کن نه یهو نزاری کل روز بخابه بچه اذیت میشه مثلن روزی‌ نیم‌ساعت از‌خوابش کم کن . بعد چند مدت درست میشه💙

2706