2737
2739

خیلی دلم گرفته الانم داشتم گریه میکردم 6سالو 3 ماهه که با عشقم دوستم 3 ماه پیش اومدن خواستگاری خانوادش گفته بودن راضین ولی گولش زدن تو خواستگاری و بعد خواستگاری هی بهانه اوردن و بعدم گفتن اصلا راضی نیستن الان من دارم از غصه میمیرم هی خواهشو التماسش کردم که پدر مادرش راضی کنه اونم هرچی میگه اونا راضی نمیشن نمیدونم چیکار کنم اصلا نمیتوننم جدا بشم توروخدا باهام حرف بزنید ارومم کنید  

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم

اون باید برا شما تلاش کنه نه شما 

منم به کسی متعهدم ک‌میدونم مامانم راضی نیس ولی اون قول داده خانوادمو راضی کنه 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونواده منم ناراضی بودن بدجور. ولی من پافشاری کردمو ازدواج کردیم. یاد اونروزا افتادم خیلی بد بود هر ...

چجوری راضیشون کردی الان راضی از ازدواجت؟

اون باید برا شما تلاش کنه نه شما  منم به کسی متعهدم ک‌میدونم مامانم راضی نیس ولی اون قول داده ...

از کجا آنقدر مطمئنی که مامانتو راضی می کنه؟

2738
از کجا آنقدر مطمئنی که مامانتو راضی می کنه؟

من مطمئن نیستم ولی اون میگه من نمیام ک ببینم تو رو بهم میدن یانه من میام که تورو واقعا بگیرم ازشون 

گفت مرد نیستم مخالفت کنن کم بیارم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
چجوری راضیشون کردی الان راضی از ازدواجت؟

روز اول ک خونوادم دیدنش کلا ناراضی بودن وقتی برای بار دوم زنگ زدنو اومدن کم کم خونوادم راضی شدن. اره شکر خدا خوشبختم. بنظرم فقط خونواده ها باید همو ببینن تا دیدشون نسبت بهم عوض شه. خونوادهاتونو راضی کنین ک فقط یبار همو ببینن قول میدم درست شه

مثلا چی

کلی میگم عزیزم. امثال منو شما کلمون داغه هیچی نمیفهمیم. خود من با همه تفاوتامون کنار اومدم و شدم اونی که خودش و خانوادش دوس داشتن ولی حالا همین چیزا داره دیوونم میکنه چرا همش من کنار اومدم. البته خنگتر از من که وجود نداره. شماها چشماتونو باز کنید. 

2706