2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لذت نمیبریم😃

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

یه چای تازه دم پشت پنجره مورد علاقم انرژی روزم رو ساخته

من سالمم زیبا هستم من اشرف مخلوقاتم با کلی ارزو و انگیزه برای زیبا زندگی کردن 

ما لایق بهترینها هستیم 

تجسم آرزوهام منو از خود بیخود میکنه و احساس خوشبختی میکنم و هر لحظه خداروشکر میکنم🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

آه من از غذا خوردنمم لذت میبرم...با عشق همه کاریو میکنم...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738

فقط با کمک کردن به دیگران چه مالی چه عاطفی و روانی اصن هرچی که در توان داری....این تنها کاریه که حس پوچی زندگی و از آدم دور میکنه

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
من حس میکنم هرچی سنم داره بالاتر میره دایره چیزهایی که بهم حس خوب میدن کم و کمتر میشه.‌‌..

من قبلا بدتر بود روحیه م ...حس میکنم الان بهتر شدم 😑😐

بی تفاوت به هر تفاوت 🤷🏻🤷🏼‍♀️
2706