2733
2734
اگر همونه که میگه برا استخدام باید 30 هزار تومن بدی کلاه برداریه . من دادم سرم کلاه گذاشتن

چجوری سرت کلاه گذاشتن واقعا؟؟؟

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر همونه که میگه برا استخدام باید 30 هزار تومن بدی کلاه برداریه . من دادم سرم کلاه گذاشتن

عکس تمام واریزیاشو به حساب ادما گذاشته این.مال شماهم؟

2731
عکس تمام واریزیاشو به حساب ادما گذاشته این.مال شماهم؟

واریزی رو نمیدونم . فقط میدونم اینهایی که برای استخدام پول میگیرن کلاه برداری پلیس فتا هم هزار بار گفت جایی که برای استخدام پول میگیره کلاهبرداریه .

واریزی رو نمیدونم . فقط میدونم اینهایی که برای استخدام پول میگیرن کلاه برداری پلیس فتا هم هزار بار گ ...

اخه ۶ررر کاری میدا میکنم تو اینترنت کار در منزل اولش پول میخوان.شما کار پیدا نکردی؟

اخه ۶ررر کاری میدا میکنم تو اینترنت کار در منزل اولش پول میخوان.شما کار پیدا نکردی؟

چرا من کار دارم , برای یک شرکت بازاریابی میکنم . یکی از خانم های دیگه هم اینجا بازاریابی میکنه .

ایشون لوازم آرایش میفروشه من لباس و ساعت و لوازم مختلف .

اگه بلد باشی اینترنتی بفروشی میتونی درآمد داشته باشی .

2738
چرا من کار دارم , برای یک شرکت بازاریابی میکنم . یکی از خانم های دیگه هم اینجا بازاریابی میکنه . ...

الان تو مثلا روزانه پولتو میدن؟معمولا ماهی چقد درمیتری میانگین؟بازاریابی قبلنا کردم

چرا من کار دارم , برای یک شرکت بازاریابی میکنم . یکی از خانم های دیگه هم اینجا بازاریابی میکنه . ...

چه کاریه؟بم معرفی کن لطفا.چجوریربفروشم مال کین این وسایل

الان تو مثلا روزانه پولتو میدن؟معمولا ماهی چقد درمیتری میانگین؟بازاریابی قبلنا کردم

آره میدن . والا من همینطور الکی یه پیجی زدم تو اینستا گاهی مشتری میاد . گاهی ماهی 500-600 هزار تومن سود دارم گاهی ماهی 200-300 .

آره میدن . والا من همینطور الکی یه پیجی زدم تو اینستا گاهی مشتری میاد . گاهی ماهی 500-600 هزار تومن ...

روزانه پورسانتتو میریزن بحساب یا ماهانه؟

2706