2733
2739
عنوان

بچه ها صبا ۷۷ام خیلی حالم بده

670 بازدید | 29 پست

دوست دارم دیگه بلند نشم 😭😭😭

با نامزدم دعوا کردم 

انگار دیگه دوستم نداره دیگه آشتی نمیکنه الانم دیگه جواب پیاممو نمیده 😭😭😭😭

چیکار کنم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم صبر کن آشتی میکنه

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2728
سرچی دعواتون شده؟

سر اینکه استوری گذاشتم اینستا گفت دماغم افسایده از اینور منم پرسیدم پاک کنم ؟تا جواب بده پاک کردم استوری رو شروع شد دعوا و ادامه پیدا کرد 

کار من زشت بود؟

سر اینکه استوری گذاشتم اینستا گفت دماغم افسایده از اینور منم پرسیدم پاک کنم ؟تا جواب بده پاک کردم اس ...

نه . عزیزم شایدوست نداره عکس بذارین

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

لعنت ب اینستا

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
سر اینکه استوری گذاشتم اینستا گفت دماغم افسایده از اینور منم پرسیدم پاک کنم ؟تا جواب بده پاک کردم اس ...

چون عکس گذاشتی ناراحت شد ؟

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

عکس خودتو گذاشتی ؟

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

من بارها شاهد گریه‌های شوهرم بودم

بارها دیدم ازم فاصله گرفته، گفته ازت متنفرم، از این رابطه متنفرم

چندین بار ازش شنیدم و تنم لرزیده که نکنه بره برای طلاق

دو بار رو تخت بیمارستان با لبای سیاه دیدمش چون خودکشی کرده بود

اینارو نمیگم که بگم چقدر بدبختم و اینا. میخوام بگم که وقتی با عشق انتخاب کردین باهم باشین سر موضوعات این شکلی کوتاه بیاید، حیف بهترین روزا و لحظه‌هاتونه این‌طوری خراب شه، بزرگ‌ نکنید یه چیزایی مثل اینو هردوتون، ارزش نداره هرگز.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2706