2733
2734
عنوان

این نصف شبی

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی و هیچکس عزیزام کنارمن

خداروشکر

یکی بهم گفت خیلی داغونی نه ؟....................................... گفتم از کجا فهمیدی گفت اخه خیلی قشنگ میخندی ...........................  خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است ................................
2731

برای سال اول دبیرستانم ودوستام میشه گفت اخرین سالی بودکه بدون دغدغه خاصی زندگی می کردم همه چی عالی بود

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

دلم برا کسی تنگ نشده ولی دلم الان چلوگوشت مجلسی میخاد،ربط نداشت ولی یهو یادم افتاد دیگه

خیلی دلم گرفته از خیلیا،انقد دوس دارم منم مث بقیه امضاهای فلسفی و شعرمعر بزارم حافظم یاری نمیکنه برا تقویت حافظه چیزی میدونین بگین براتون صلوات بفرستم😊😊

فعلا که بوی گوسفند هر چی تو ذهنم بوده هم پرونده😧😧

تراس رو باز گذاشتم تختمونم کنار در تراسه نمیدونم کی گوسفند نگه میداره بوش میاد وسط شهر آخه☹️

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2740
ولی من دلم کسی رو میخاد که برگشتنش محاله

چرامحال؟

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
برای مامان وبابام دوروزه ندیدمشون دلم میخواس الان بغل مامانم بودم

دوروز؟

من ازیکسال هم رد شد

عید تاعید میرفتیم شهرمون ک امسال عید ک هیچی تابستونم فکرنکنم بشه بااوضاع کرونا

بقولی دلم واسه قبلنای خودم تنگ شده همش بیخیال بودم ولی الان همش تو خیالم کاش میشد ادم یه چندروزی بره یه جایی که هیچکس نیست بعد هروقت دلش خواست برگرده

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
چرامحال؟

یکی بهم گفت خیلی داغونی نه ؟....................................... گفتم از کجا فهمیدی گفت اخه خیلی قشنگ میخندی ...........................  خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است ................................
2706