2737
2739
عنوان

شوهرم ازم مخفی کرده که ناراحت بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 66 پست
خخح اره کاش حداقل پیانشو پاک کرده بود اسی ندیده بود حالا که دیده فکر نکنم طاقت بیاره 🤣🤣

دیگه این گزینه ی رصد کردن خانوما رو نادیده گرفته بنده خدا...😅😅😅

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
دورش خط بکشید معلومه آدم فرصت طلب و منفعت طلبیعه. برادر و غریبه هم براش فرقی ندارده.. شوهرتم میدونست ...

بخدا فقط بغض کردم حالم بده

خیلی عوضیه

خونه ای که دارن توش زندگی میکنن رو شوهرم توی دوران سخت مجردیش که مثل چی کار کرده براشون ساخته. از فرش بگیر تا یخچال و لباسشویی و همه و همه رو شوهرم براشون مهیا کرده. همیشه خرجشونو داده. لجم میگیره از نمک نشناسیش. اگه شوهرم بخواد یه بار دیگه اسم این برادرو بیاره بخدا نمیدونم چقد عصبی بشم. ولی مطمئنم یادش میره چندوقت دیگه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه این گزینه ی رصد کردن خانوما رو نادیده گرفته بنده خدا...😅😅😅

خخخخ حواسش نبوده  به خدا من بودم‌ یا همون مدقع بیدازس میکردم یا تا صبح اینقدر خودخوری میکروم دیگه سکته میکردم و میمردم😁😁😁

2731
پیاماشو خوندم که به شوهرم داده بود کلی بی احترامی کرده بود به شوهرم. اینم داده و گفته دیگه برادری ت ...

بی احترامی کرده باشه حالا افتاده دنبال کارش خب نمیفتاد باید بیست تومن بده من حرصم گرفت اصن تاپیکو ترک کنم

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
مسخره میکنی؟😄

نه بابا ! واقعا گفتم

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
بخدا فقط بغض کردم حالم بده خیلی عوضیه خونه ای که دارن توش زندگی میکنن رو شوهرم توی دوران سخت مجردی ...

مگه نگفتی از پول دادنش ناراحت نیستی؟

گفتی از مخفی کاری شوهرت ناراحتی...

الان که برعکس شد!!!

مواظب سلامتی خودت باش عزیزم. از خدا بخواه که چند برابرشو بهتون برکت بده 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2740
ولی خدایی من تو کار سوهر اسی موندم خوب چک نداشته  ازشون نهایتا دوتومن میداد شرش کم‌میکرد اسی نگ ...

همچین ادمی با دو تومن راضی نمیشه 

لااقل ۱۰  ۱۵ میداد😆

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
💟

❤❤

خخخخ حواسش نبوده  به خدا من بودم‌ یا همون مدقع بیدازس میکردم یا تا صبح اینقدر خودخوری میکروم دی ...

دیوووونه😂😂😂

ولی خدایی من تو کار سوهر اسی موندم خوب چک نداشته  ازشون نهایتا دوتومن میداد شرش کم‌میکرد اسی نگ ...

میدونی چطوری شک کردم؟

دیدم شوهرم گفت رفتیم شهرستان میرم موتورمو از خونه مامانم برمیدارم میذارم خونه بابات اینا. گفتم ای داد ! حتما پولو داده حالا میخواد بسوزونه داداشه رو. 

بابا کل زندگیشون از شوهر منه. حیف که ننه باباش تو اون خونه زندگی میکنن وگرنه سه دنگشم مال منه. میدونستم چیکارش کنم 

میدونی چطوری شک کردم؟ دیدم شوهرم گفت رفتیم شهرستان میرم موتورمو از خونه مامانم برمیدارم میذارم خونه ...

واقعا این دیگه اخرشه خدا بگم چکارش کنه چطوری از گلوش پایین میرن 

2706