2410
2553
عنوان

شوهرم ازم مخفی کرده که ناراحت بشم

817 بازدید | 66 پست

سلام دوستای عزیزم

ما چندوقتیه که یه ملکی توی شهرستانمون خریدیم و خودمون یه شهر دیگه بودیم. رفتیم معامله انجام دادیم و دوباره برگشتیم شهرمون.  برای همین کارهای مربوط به سندشو دادیم برادرشوهر کوچیکم که مجردم هست انجام داد. البته سندو که خودمون باید میبودیم. یه دفترخونه رفت و یه امضا گرفت از فروشنده کلا.

حالا بعد چندروز برادرشوهره زنگ زده به شوهرم که ۲۰ میلیون باید بدی به من چون من کاراتو انجام دادم. خلاصه کلی جر و بحث و ناراحتی که چرا من باید ۲۰ تومن بدم به تو؟؟؟ کلا دو روز هر دفعه هم نیم ساعت رفتی دفترخونه و برگشتی. خب میگفتی نمیرم تا برادرخانممو بفرستم. خلاصه چندروز درگیری بود و شوهرمم به من گفت من گفتم خب چه خبره! نه یه ملیون نه دو ملیون!!! ۲۰ میلییوووون؟؟؟؟ 

برادرشوهر بزرگه واسطه شد که بذارین شر درست نشه و بهش بدین! شوهرمم گفت چون با حالت طلبکارانه گفته پول بده، نمیدم و این حرفا.

حالا خلاصه الان توی پیامای شوهرم دیدم که به برادربزرگش گفته من این پولو بهش میدم ولی خط قرمز میکشم روی برادریمون. و ۲۰ میلیون هم ریخته به حسابش. ولی به من نگفته. چون فکر کرده حالا من خیلی ناراحت میشم

الان که پیاماشو دیدم که پول فرستاده برا داداشش به خاطر اینکه پول ریخته اینقد ناراحت نشدم، ولی از قایم کردنش دارم میسوزم. نمیدونم شایدم میخواسته چندروز دیگه بهم بگه. ولی کلا خیلی ناراحتم. خوابم نمیبره🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه شما لطفا روی اعصاب شوهرت نرو خودش به اندازه کافی ناراحت هست از تو پنهون کرده چون ناراحت داداشش این کار باهاش کرده نمیخواسته جلوی تو خجالت بکشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2720
2714
بگیر بخواب بابا . چکار داری . دعوای برادرهاست . حل میشه . اون ۲۰ میلیون هم فکر کن صدقه دادید . 

۲۰ میلیون صدقه🤔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706