2733
2734
عنوان

خانوما یه لحظه میایین 😢

1013 بازدید | 35 پست

تاپیک قبلیمو بخونین .امروز عصر رفتم متخصص زنان زایمان یکم ترسم بریزه کلی باهام حرف زد و گفت اصلا نترس هیچ اتفاقی قرار نیست بیفته و اینا خلاصه برگشتم خونه و شام درست کردم و شب که شوهرم برگشت خونه بعد از شام در حالی که هنوز باهام سرسنگین بود بهش گفتم از رفتار دیشبم پشیمون و خجالت زده هستم و می خوام امشب جبران کنم شوهرم تا آخرش گوش داد بعدش هم بی توجه به من رفت خوابید 😭 هنوز قهره چی کار کنم از دلش دربیارم ؟ خیلی ناراحتم از طرفی اگر یه بار دیگه ازش معذرت خواهی کنم میترسم عادت کنه به منت کشی من 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منت کشی کن

خیلی زدی تو ذوقش

توام واسش یه فضای عشقولانه درست کن پیشنهاد بهش بده

لوس بازی م درنیار

بزار شوهرت آماده ت کنه

کار رو تموم کنین 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2731
قهره‌چرا

تاپیک قبلمو خوندی ؟

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
پاشو لباس خواب بپوش برو پیشش خودکار اشتی میکنه در ضمن هییییچ دردیم نداره اگ عشقبازی خوب باشه

میگم خودم بهش پیشنهاد دادم پسم زد 😭 

منت کشی کن خیلی زدی تو ذوقش توام واسش یه فضای عشقولانه درست کن پیشنهاد بهش بده لوس بازی م درنیار ...

خیلی لجبازه بعید میدونم به این آسونی ها باهام آشتی کنه 

2738
الان كه خوابه بذار فردا غذاي مورد علاقشو درست كن و به خودت برس

امشب همین کار رو کردم دیگه خیلی ناراحتم اون چهار ساعته خوابیده ولی من هنوز دارم گریه میکنم هیچ کسی رو هم ندارم باهاش درددل کنم غیر از شماها

خیلی لجبازه بعید میدونم به این آسونی ها باهام آشتی کنه 

تو واسه ش همه چیز رو محیا کن

بگو ببخشید ترسیده بودم

ازش عذر خواهی کن

بچه بازی هم درنیار

این همه زن این مرحله رو گذروندن توام میتونی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
حق داره زدی تو ذوقش گناه داش برو از دلش در بیار 

عذر خواهیمو قبول نکرد حتی از وقتی اومد خونه باهام یک کلمه هم حرف نزده

الانم تو خواب بری پیشش شروع کنی هم آشتی میکنه هم خاطره خوب میسازی .پیشنهاد دوستی دادم دوست داشتی بیا ...

ممنونم عزیزم چشم

2706