2737
2734
عنوان

فقط منو بخاطر پول دوست داری😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 108 پست
من مجردم  دقیقا رفتار تورو با بابام دارم تازه من اگ یه روز بگم سلام بابا جون خوبی میگه دقیقا ...

بابای من میگه بیا دوست معمولی باشیم  

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده

منم همینجوری ام تقریبا.....شوهرمم بعضی وقتا میگه ی شب ک گرسنه بخوابه آدم عشق رو فراموش میکنه......چیع این مول لعنت بهش.  رو سنگ بزاری سنگ حرکت میکنه😁

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجوری ام تقریبا.....شوهرمم بعضی وقتا میگه ی شب ک گرسنه بخوابه آدم عشق رو فراموش میکنه......چی ...

پول😂

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2728
چی؟ 

بگو بابا جواب میدیم

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2738
انقدر بدم از این سیاست های ابکی میاد.ـ.خب تهش همون میشه دیگ

سیاست نیست واقعا حس خوبیه اینکه طرف برای رفاه و آرامش تو زحمت میکشه

من همیشه بابت هر توجه همسرم ازش تشکر میکنم و براش ذوق میکنم اونم همیشه چندبرابرش رو انجام میده و همش در تلاشه من رو سر ذوق بیاره.

چون خودم نتیجه گرفتم گفتم فقط همین.

سیاست نیست واقعا حس خوبیه اینکه طرف برای رفاه و آرامش تو زحمت میکشه من همیشه بابت هر توجه همسرم ازش ...

من همیشه رک میگمش😕نمیدونم چرا مدلمه کلا

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
یبار من داشتم غرغر میکردم شوهرم گفت حالا بیا این پولو بگیر واسه تو اوردم😶 اصلا یادم رفت چی میگفتم😂 ...

پس چرا من ذوق نمیکنم

مثلا با چقدر خوشحال میشی؟

من امروز مثلا یک و نیم پول اومد به حسابم میتونمم برم خرجش کنم پول خودمه و چیزی نمیگه

اما اصلا برام مهم نیست

موجودی کارتمو نمیدونم

پولهایی که همسرم میده رو هم همینطوری میریزم تو کشو

تو شرایط فعلی هم که اصلا خرید نمیرم کلی پولدار شدم

اما افسردگی گرفتم یا شایدم اون قسمت مغزم که به ذوق کردن مربوطه خراب شده

🖤 
2706