2733
2739

۲۳ سالمه همسرم خیلی مرد خوبیه وقتی خوبه اما بیماره 

معتاده

دست بزن داره وقتی دعوا میشه 

قیافه اش خیلی بد شده 

خانواده خوبی نداره

دوسش دارم شایدم نه وابستگیه اخه مگ میشه وقتی ازش متنفرم دوستشم داشته باشم

حالم خرابه 

خانواده ها خبرندارن از اعتیادش از دست بزنش از هیچیش فقط خوبیاشو میبینن ک تو کوچه برا مردمه فقط 

نمیتونم از پسرم جدا بشم  ۴ سالشه مظلومه خیلی خیلی خیلی 

چیکار کنم ب خانوادش بگم؟ 

نگم .

جدا بشم بچمو چیکار کنم    رسیدم ب حدی ک فقط میخوام گریه کنم  حتی نمیتونم گریه کنم  و منگ هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول از همه به خانوادش بگو

خیلی از خانواده ها کمک میکنن تو پروسه ترک

برید یه کمپ صحبت کنید بدون خبر میان میبرنش

انشالله که درمان بشه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

متاسفم عزیزم انگار زندگی منو گفتی با این تفاوت ک من دخترم یک سالشه تا ۷ سالگی برای منه همسر منم ترامادول مصرف میکنه ولی انکار میکنه...شنبه جلسه عدم تمکین دارم داره تموم میشه نامرد چه میفهمه محبت چیه زندگی با معتاد سخته زجرآور و خدا کمکت کنه

میفهممت منم توهمچین شرایطی بودم وهستم منم نتونستم ازپسرم دل بکنم اگ بهشت باشم هم پسرم نباش اونجا برام حکم جهنموداره ولی برعکس اگ جهنمم برم پسرم باش غمی ندارم 😔

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2740

کلمه ب کلمه حرفات زندگی منه..من اشتباه کردم نگفتم به کسی البته چون خانواده ش گردن من مینداخت ک تحت فشار گذاشتی معتاد شد درصورتی ک از قبل ازدواج مشکل داشته. به خانواده ش بگو اگه ذات خوبی داره کمکش کن

متاسفم عزیزم انگار زندگی منو گفتی با این تفاوت ک من دخترم یک سالشه تا ۷ سالگی برای منه همسر منم ترام ...

منم  قرص  ترامادول پیدا کردم  گفت مال  رابطه میخورم   معتادای ترامادول چیکار میکنن؟

من طلاق رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم به هرحال همسرت برای نجاتش به تونبازداره 

اما اگرهیچ راهی نداشتی نترس دادگاه حضانت رو به پدرمعتادنمیده

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
ی نفر ک فکرش  واقعا بازه و میتونه ب من مشاوره بده  میشه کمکم کنه  من باهاش مشورت کنم& ...

کاشکی بری یه مشاور .چرا فکر کردی اینجا میتونی کمک بگیری

ولی بمون زندگیتو بساز

خراب کردن که اسونه

اگ واقعا میگی دوسش داری بسازش

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙