2737
2739
عنوان

احساس گناه میکنم به خاطر بیماریم

655 بازدید | 36 پست

سلام دوستای عزیز نی نی سایتی من ...

من ۳۷ سالمه و یه پسر ۱۰ ساله دارم 

بارداری اولم و توی ۶ ماهگی از دست دادم 

و این ضربه روحی وحشتناکی به من وارد کرد 

بارداری دومم دو قلو بود و یک قل نموند و بارداریم ادامه پیدا کرد ولی تو ۱۳ هفتگی افتادم به خونریزی شدید و تا اخر حاملگیم استراحت مطلق شدم شدیدا روحیه مو از دست دادم و افسردگی و بی خوابی و اضطراب شدید گرفتم 

دیابت بارداری گرفتم مجبور به تزریق انسولین شدم 

خیلی گریه میکردم بچم هم کاهش رشد داشت و تو ۳۷ هفتگی با وزن ۲۳۰۰ به دنیا اومد 

خلاصه بدبختی خیلی کشیدم 

الان همسرم و پسرم مشتاق بچه هستن ولی من دیگه نمیتونم چون کلی داروی اعصاب مصرف میکنم و اگر یک روز اونا رو نخورم به خاک سیاه میافتم مشاوره هم رفتم ولی بی فایده بود 

بعضیا میگن که میشه با داروی اعصاب هم باردار شد 

خیلی احساس گناه میکنم که پسرم قراره به خاطر من تک فرزند بمونه ...از خودم خیلی بدم میاد شوهرمم نا امید کردم از خودم 😔😔😔😔😔

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم يكي از فاميلامون بخاطر فوت خواهر و خواهر زادهاش كلا رواني شد يه دختر داشت با كلي قرص و دارو بازم تا حدي خوب شد .با مشورت دكتر باردار شد الان ماشالله از اون روزا خبري نيست و عاديه عادي ,شماهم با دكتر مشورت كن انشالله بارداري شيرينيو تجربه كني 

2731

منم تا ۱۱ سال تک فرزند بودم بعدم که برادرم به دنیا امد و بزرگ شد احساس میکنم بود ونبودش فرقی نداره چون خیلی تفاوت سنی داریم و دنیامون فرق داره تازه خرج خانوادمم بیشتر شد 

به تک فرزندی عادت کرده بودم

پسرتون عادت میکنه و تقریبا جامعه همین شده

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
عزيزم يكي از فاميلامون بخاطر فوت خواهر و خواهر زادهاش كلا رواني شد يه دختر داشت با كلي قرص و دارو با ...

یعنی با دارو باردار شد؟

2738
منم تا ۱۱ سال تک فرزند بودم بعدم که برادرم به دنیا امد و بزرگ شد احساس میکنم بود ونبودش فرقی نداره چ ...

یعنی اگر برادرتون نبود و تک بودید احساس ناراحتی نمیکردید؟

چرااحساس گناه همین ماه رمضان امسال یه مادری پس تک فرزندشو سرسامون دادیه دختره خوب گیرش اومد خداروشکر ...

درسته خیلی ضرر داره ولی نخوردنش آسیبش بیشتره من دو روز نخورم یه ادم روانی میشم که حوصله هیچ کسی رو ندارم خوابم هم بهم میریزه خیلی نا امید شدم از خودم اابته به خاطر اون اتفاقاتی که برام افتاد دارویی شدم قبلش یه قرص هم نمیخوردم

یعنی اگر برادرتون نبود و تک بودید احساس ناراحتی نمیکردید؟

نه اصلا گلم 

چه خواهر چه برادر 

چون واقعن دیگه دیر بود 

نهایت ۷ ۸ سال تفاوت خوبه نه بیشتر 

تنها حسنی که داشت یکم بچه داری یاد گرفتم 

شاید فکر کنید چقدر بی احساسم اما واقعن من احساس مشترکی با برادرم ندارم

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
اينو دقيق نميدونم ولي از اين خبر دارم ك بعضي از قرصاشو با دز خيلي خيلي كم مصرف كرد بعد زايمانم بازم ...

کاش میدونستید داروهاشون چی بوده عزیزم 

نه اصلا گلم  چه خواهر چه برادر  چون واقعن دیگه دیر بود  نهایت ۷ ۸ سال تفاوت خوبه ن ...

یکی از اشناهای ما هم بعد ۱۴ سال بچه دوم اوردن و بچه اواشون خیلی ناراضی بود الان اولی عروس شده و دومی تازه داره میره کلاس دوم