2737
2739
عنوان

شوهرم جلوی جمع ضایه ام کرد

1267 بازدید | 62 پست

چند روز پیش دخترم از رو تخت افتاد، چیزیش نشد چون من پایین تخت بودم و افتاد بغلم، حالا شوهرم گیر داده تو حواست ب بچه نیس، این هیچ گذشت

حالا امروز رفتیم خونه دوستش، ی پسر 5ساله دارن داشت با دخترم بازی میکرد حالا بچن دیگه حواسش نبود هول داد دخترمو نزدیک بود بیوفته ک نیوفتاد منم نخواستم پسربچه ناراحت شه چون شوهرم بهش گفت باهاش بازی نکن، گفتم چیزی نشده حالا بزار بازی کنن. بعد شوهرم پرید گفت اره مثل اون روز نزدیک بود بمیره  از تخت افتاد نمیدونم حواست کجا بود.. بعد دوستش خندید.، خیلی بهم برخورد. بعد برگشتنی تو خیابون دعوامون شد سر این قضیه منم هرچی از دهنم دراومد بهش گفتم که تو تربیت نداری وحشی هستی پدرت حتما ما مادرت اینطور رفتار میکرده ک توام باهام اینجوری، بلد نیستی تو جمع حرف بزنی، مرد نیستی ک زورت بمن میرسه وخیلی چیزااا راجب خاهر برادرش، چون واقعا عصبی بودم، بعد اومدیم خونه حس میکنم رفت تو فکرر بعد الان خوابید، ولی من عذاب وجدان گرفتم از حرفایی ک زدم حس میکنم خوردش کردم

😐😑چی بگم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه ب پدرومادرش چیکار داشتی

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2738

کار شوهرت خوب نبوده ولی کار تو صدبرابر بدتر بوده 

توی دعوا هیچوقت خانواده اش وسط نیاره مشخصه سیاست نداری

فردا و پس فردای شوهرت توی دعوا اسم خانواده ات انداخت وسط ناراحت نشی چون خودت روشو باز کردی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

تودعواقضایای گذشته روبه روش نیار فقط واسه چیزی که ناراحتی حرف بزن جدوآبادیارورونیارجلوچشمش

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706