2737
2739
عنوان

در راستای تاپیک همسایه لخت ...لطفا روشنفکرا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2608 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا بعضیا انقد باغیرتن که تو اتاق خوابم پرده هاشونو میکشن و چراغ خاموش میکنن

بعضیا انقد بی حیا و بی غیرت

به نظرم باید جمعشون کنی چون چیزیه که به شما ربط داره

ولی گفتنت بی فایدس.مگه خودشون نمیدونن شوهر شما تردد داره؟؟؟؟

اگاهانه اینکارو میکنن

دنبال راه بهتر باش

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2728

اسی با این که روشنفکرم😎😎😎😎😎😎😎😎

اما زنگ بزن صاحبخونشون بگو اگه لخت تو خونه میگردن درشونو چهار طاق باز نزارن 

ما چندسال پیش  همسایه بقلیمون با شورت میومد زنه تو راه رو شوهرش و تا آسانسور با ماچ و بوسه بدرقه میکرد 😐

ما هم زنگ زدیم صاحبخونشون البته فقط همینا نبود برای اونا 😣😣

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
گلم تو تاپیک قبل گفته همسایتون بد بدله در رو رو زنش قفل میکنه اونوقت براش مهم نیست زنش لخت جلو در با ...

نمیدونم خودمم گیجم شوهرش همش میزنتش همش در خونشون قفله حالا صابخونه گفته مرده معتاده پریشب ساعت ۱۲ شب زنشو انداخته بود بیرون من میخاستم بهش چادر بدم شوهرم نزاشت 

2740
نمیدونم خودمم گیجم شوهرش همش میزنتش همش در خونشون قفله حالا صابخونه گفته مرده معتاده پریشب ساعت ۱۲ ش ...

اینا احتمالا از این همه کاره هان...🙄

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
برای من عجیب تر از لخت گشتنش اینه که شوهره اومده به شوهرت گفته زنت سوار ماشین شاسی شده!!!!!!!!

گفته زنت شکل خواهر زنته ؟شوهرمم گفته نه اونا هر کدوم ۱۰ ۱۴ سال از زنم بزرگ ترن اونم گفته ها چون میبینیم یکی شکل زنت از پله ها میاد پایین میره سرکوچه سوار شاسی میشه برا همون

گفتم روشن فکرا نیان نمیتونم اجازه بدم ی زن لخت تو یک متری شوهرم بخوابه صابخونم مذهبیه مطمعنم بهشون ت ...

چه ربطی به روشن فکر بودن داره😐 

من  با این قضیه مشکل دارم حتما خانوم و اقاهه مشکل روحی روانی دارن که خانومه لخت میشه و شوهره هم یه جو غیرت نداره بشدت زوج حال بهم زنی بنظر میرسن😐

ولی خب طرف میتونه بگه خونمه به توچه باهات لج کنه و دعوا راه بندازه 

اینکه نگران شوهرت هم هستی واقعا حق داری ولی واقعا شوهرت با بدن لخت اون خانوم از راه بدر میشه؟

گفته زنت شکل خواهر زنته ؟شوهرمم گفته نه اونا هر کدوم ۱۰ ۱۴ سال از زنم بزرگ ترن اونم گفته ها چون میبی ...

😐😐😐

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706