2733
2734
عنوان

در راستای تاپیک همسایه لخت ...لطفا روشنفکرا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2608 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم این قضیه به تو ربطی نداره طرف تو خونش چیکار میکنه تو وقتی رد میشی نگاه نکن 

تو زندگیشون دخالت نکن اونا هم به خودشون اجازه دخالت نمیدن 

حوصله داری واسه خودت دشمن تراشی میکنی؟!!! زندگیتو بکن ارامشتم با این مسائل مسخره بهم نزن 

2731
عزیزدلم این قضیه به تو ربطی نداره طرف تو خونش چیکار میکنه تو وقتی رد میشی نگاه نکن  تو زندگیشو ...

گفتم روشن فکرا نیان نمیتونم اجازه بدم ی زن لخت تو یک متری شوهرم بخوابه صابخونم مذهبیه مطمعنم بهشون تذکر میده

سلام

من همسایه طبقه ی فلان و فلانی هستم 

یه مشکلی داشتم که صلاح دیدم با شما در میون بذارم 

اگر میشه به واحد روبه رویی بگین درب منزلشون رو ببندن تا آلودگی صوتی تو ساختمون ایجاد نشه 🤣🤣اخ چقدر سخته اینطوری حرف بزنی برم غذا بخورم ضعف کردم  

در کل بهونه سر و صدا بیاری بهتره تا بگی لختن 

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
2740

رفتم خوندم، به نظرم اگه فکر میکنین میشه به خودشون خیلی آروم و دوستانه تذکر داد و هار نمیشن بپرن بهت بهشون بگید که ما اینجوری اذیت میشیم ، اگر هم نه بهتره ک تماس بگیرید با صاحب خونه اشون و بهش بگید ک مستاجراتون از نظر پوشش نه خودش نه خانومش رعایت نمیکنه به طرز خیلی بدی لباس میپوشن و درخونه اشون همیشه بازه و میبینیم همیشه همینه وضعیتشون آشنا و فامیل هم ک میاد خونه ما وضعیتشونو میبینن تعجب میکنن اگه میشه بهشون تذکر بدین بگید هرجوری هستن تو حریم خصوصی خودشون باشن نه جوری ک عمدا بخوان به نمایش بذارن برای عموم😑

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
گفتم ک همسایه طبقه اول هم زن هم شوهر لخت مادرزاد جلو در ورودی خونشون دراز میکشن فقط ی شورت دارن ن پر ...

براشون هدیه کولر ببرید فکر کنم اینا کولر ندارند بخاطر گرما اینکارا میکنند...

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
گفتم ک همسایه طبقه اول هم زن هم شوهر لخت مادرزاد جلو در ورودی خونشون دراز میکشن فقط ی شورت دارن ن پر ...

گلم تو تاپیک قبل گفته همسایتون بد بدله در رو رو زنش قفل میکنه اونوقت براش مهم نیست زنش لخت جلو در باشه؟؟؟؟

مگه میشه در رو باز بذارن هر وسی تو خونشون رو ببینه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706