2737
2739

بیاد مامانم زیر شکمش دقیقا زیر ناف درد میکنه یکسره نیس ولی هی میگیره ول میکنه رنگ صورتش زرد شده استادم هی خیلی کم حالت تهوع داره بی حالم هس یکی گل ممکن نافش افتاده باشه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه ؟؟دوباره بردیم دکتر قرص و آمپول دادن ولی اصلا فایده نداشته

اپاندیس نیست

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دختر خواهر شوهر من نافش افتاده بود رفتن پیش کسی با ماساز و بستن یخورده درس شد 

طرف عروسش هم نافش افتاده بوده درس کرده دیگه نمیدونم چه جوری 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

باید شصتتو فشار بدی تو نافش خودت حالت نیم خیز یا خم باشی نشسته باشی نمیشه

بعد ۹۰درجه شصتتو بجرخونی حالت اونگ رفت و برگشت تا جابیافته

احتمالا وقتی خیلی گرمش بوده اب سرد و سرپا خورده

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

اول شخص مورد نظر رو به پشت بخوابون بعد پاهاشو بچسبون به ران پا یعنی جمعش کنه به سمت بالا تنه ...

بعد با حوله داغ چندین مرتبه شکمشو گرم کنید سپس با یک لیوان برعکس شده به سمت ناف( لبه ی لیوان روی ناف ) به سمت عقربه های ساعت بچرخانید  دو مرتبه و بعد شخص را یک مرتبه وسریع از جا بلند کنید و یک بار بالا و پایین بپرد خوب میشود انشالله،😁😁😁😁

مادرم ضربان قلب من است.
2706