2733
2734
عنوان

تغییرات من در رژیم+ عکس😃😎

| مشاهده متن کامل بحث + 41723 بازدید | 659 پست
چجوری شکمتو اب کردی؟؟حلقه هم میزدی؟

نه حلقه نزدم

ایروبیک و بدنسازی باهم کار کردم

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
4کیلو چیزی نیست که  شروع کن زودی لاغر میشی نزار از این بیشتر چاق شی❤

نمیدونم چرا اینجوری شدم

کرونا و استرسش انگیزمو گرفته😭

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

اسی شما شکم پهلو هم داشتید؟ همشون آب شدن 

من شکم و پهلوم زیادی بیرون زده میگن شکم پهلو اینحوریا آب نمیشه چیکار کنم😣 با رژیم و ورزش فقط وزنم میاد پایین

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹

چقدر این تاپیکت بهم انگیزه داد استارتر عزیز.من خیلی زیاد چاقم و حالم از هیکلم بهم میخوره.پنج روزه کالری شماری و ورزش میکنم این تاپیک بهم انگیزه بیشتر داد.انشاالله همگی بتونیم وزن کم کنیم.ما میتونیم✌✌💪💪💪💪

اسی عکسو میزاری دوباره....؟؟؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

دوستانی که می خواهن لاغر کنن  یکی تاپیک بزنه دور هم جمع شیم هر هفته وزنمون رو بگیم و بهم دیگه انگیزه بدیم

و هم دیگه رو راهنمایی کنیم که چه چیز هایی باعث خوش اندام شدن بدن میشه 

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹
2706