2733
2734
عنوان

تغییرات من در رژیم+ عکس😃😎

| مشاهده متن کامل بحث + 41722 بازدید | 659 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که خودم و چند نفر دیگه تو اطرافیان گرفتیم راضی نبودیم و کلا کاهش سریع وزن عوارض زیادی داره وقتی ...

حرفت درسته عزیزم

ولی من به شدت الان نیاز دارم این ۴ کیلو رو کم کنم

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
چه ماسکی

ماسک حنا ، روغن زیتون و روغن نارگیل

ماسک پودر نخود روغن زیتون و روغن نارگیل

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
2731
بیست شدی اسی خوش ب حالت منم میشه اینطور بشم؟ اسی رژیم شیر خرما برا من که بچم 20 ماهشه و خیلی زیاد وا ...

چرا عزیزم ممکنه اذیت بشی

شما کالری شماری کن

ماسک حنا ، روغن زیتون و روغن نارگیل ماسک پودر نخود روغن زیتون و روغن نارگیل

اسی وجدانا هر گروه یا تاپیک زدی در مورد لاغری منو تگ کن خیر ببینی برات دعا میکنم هیچوقت چاق نشی 

حرفت درسته عزیزم ولی من به شدت الان نیاز دارم این ۴ کیلو رو کم کنم

عزیزم هرطور صلاح میدونی

من این رو برای دوستان گفتم که بدونن اگه قصد کاهش وزن دارن یکم حوصله بخرج بدن بهتره تا عجله کنن و به بدنشون صدمه بزنن🌷

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
چه ورزشی برای شکم شل خوبه

نمیدونم عزیزم

من چون شکمم شل نشد 

ولی فک کنم ورزش شنا سوئدی خوب باشه

پلانگ هم خوبه 

2738
اسی وجدانا هر گروه یا تاپیک زدی در مورد لاغری منو تگ کن خیر ببینی برات دعا میکنم هیچوقت چاق نشی  ...

باشه عزیزم

عزیزم هرطور صلاح میدونی من این رو برای دوستان گفتم که بدونن اگه قصد کاهش وزن دارن یکم حوصله بخرج بد ...

بله عزیزم

به نظر منم بهترین روش همون کالری شماریه

منم دقيقا در عرض دوماه ١١ كيلو كم كردم😀 و ٧ كيلو ديگه ميخوام كم كنم هنوز... امشب بعد از دوماه چندتا ...

چه جوری لاغر کردی؟ من 15 کیلو باید کم کنم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
بله عزیزم به نظر منم بهترین روش همون کالری شماریه

اسی جون میشه یه بارم عکس بذار

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
حرفت درسته عزیزم ولی من به شدت الان نیاز دارم این ۴ کیلو رو کم کنم

عزیزم من ندیدم عکسای تغییرت رو میشه مجدد بفرستی ببشخین😶

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
2706