2752
2734
عنوان

تغییرات من در رژیم+ عکس😃😎

| مشاهده متن کامل بحث + 41731 بازدید | 659 پست
میگم این شکم خیلی نرمه وشله بالاغری جمع میشه من ۷ماهه زایمان کردم شکمم انگارژله افتاده پایین

آره من آب کردم شکممو با ورزش

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی من فقط میخوام شکم و پهلوم آب شه 

با کم خوری رو رژیم کلا صورتم آب میشه و زشت میشم 

چکارکنم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

عزیزم دوباره میزاری

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
شما كربوهيدرات و قند و ميوه رو حذف كن ميوه فقط خانواده توت و تمشك و توت فرنگي به مقدار كم مجازه چر ...

ممنونم عزیز دلممممم🙏❤

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏

اسی....

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 
میشه خودتون درباره رژیم یکمی توضیح بدید لطفا من اینستا ندارم اگر میشه اگر هم نمیشه بازم ممنونم

شما كربوهيدرات و قند و ميوه رو حذف كن

ميوه فقط خانواده توت و تمشك و توت فرنگي به مقدار كم مجازه

چربي هم روغن زيتون و كره و روغن حيواني و دنبه

گوشت و سبزيجات هم آزادي بخوري

لبنيات هم فقط خامه و پنير پرچرب و پنير پيتزا

منم دقيقا در عرض دوماه ١١ كيلو كم كردم😀 و ٧ كيلو ديگه ميخوام كم كنم هنوز... امشب بعد از دوماه چندتا ...

اونوقت نیایی بنویسی موهام ریخت اصولیش ماهی2کیلو

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
شما كربوهيدرات و قند و ميوه رو حذف كن ميوه فقط خانواده توت و تمشك و توت فرنگي به مقدار كم مجازه چر ...

نمیشه که کربوهیدارتو حذف کرد دوست عزیز.حذف نان و برنج باعث ریزش مو میشه.حذف کربوهیدارت باعث از بین رفتن بافت ماهیچه میشه نه بافت چربی

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
اسییی منم عکس قبل وبعدمیخوام!!!!!میذاری؟

آره میزارم الان

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

من رژیم لیمومی گرفتم اولا رژیم توسط دکتر روشندل طرح نمیشه و اینا که باهاش کار میکنن انگار کپی میکنن برای همه

بعد رژیم مزخرف و مسخره ای 

صبح نون و پنیر و گردو    ظهر ۱۵ قاشق برنج خورش   شب نون پنیر گردو🤢این شد رژیم زحمت کشیده

۶۰تومن میگیره اما ۶تومنم نمیارزه

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

من تو بارداریم 20کیلو اضافه کردم 10کیلوش کم شده ولی هنوز 10کیاو مونده بچم 3ماهشه رژیمم نمیتونم بگیرم خیلی میخورم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706