2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین خواهرشوهرم😱😔

1305 بازدید | 63 پست

سلام.امشب واسه خواهر شوهرم خواستگار اومد خواهرشوهرم ۲۷ ساله و مطلقه هستش(۷ساله طلاق گرفته) و اون آقا ۳۸ سالشه و ی دختر ۱۵ ساله داره ک متاهله😐همه ی خانواده ی همسرم با این ازدواج مخالفن و دلایلشون منطقیه اما خواهرشوهرم علی رغم همه ی مخالفتا مصره ک ازدواج کنه با ایشون و این درحالیه ک این آقا ن از نظر تیپ و ظاهر ب خواهرشوهرم میاد و ن موقعیت مالی و اجتماعی خوبی داره ن تحصیلات و ن مهمترین چیز ک اخلاق و شعور هستش(بمونید توضیح میدم)ما همه خیلی ناراحتیم و هرچی هم بهش میگیم ب خرجش نمیره و میگه من تا کی اینجا بمونم میخوام سر و سامون بگیرم درصورتی ک ازدواج با این مرد عین بی سروسامونی و بدبختیه دردمون اینجاست ک عاشق و معشوق هم نیستن خواهرشوهرم فقط میخواد ازدواج کنه اصن مهم نیس طرف کیه و چیه!

خیلی ناراحت و درمونده شدیم نمیدونیم چی بگیم و چیکار کنیم ک منصرف بشه

لطفا واسه خوشبختی و عاقبت ب خیریش دعا کنید😔❤

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بذارید ازدواج کنه،ولی اخرش میشه مثل هزار تا زنی که صبح تا شب میان اینجا تایپیک میزنن شوهرم منو کشت منو زد خیانت کرد کار نمیکنه حبسم کرده بدبختم 😂

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘

آخی چقد دلت پاکه عزیزم 

چه عروس خوبی هستی ،،،خدا خیرت بده 

من غیر از احترام زیاد به زن داداش هام  چیزی کم نزاشتم و همیشه هم کمکشون کردم از هرلحاظ،،،

ولی کوچکترین مشکلی که برام پیش میاد میبینم دارن پوزخند میزنن زیر زیرکی ،،،،،

خیلی دلم میشکنه،،،،،خیای دو رو هستن

راضی نیستن من حتی یه لباس ناقابل نو بپوشم 

در حالی که منم مثل تو خیلی اونا و زندگی برادرام رو دوست دارم

2738
بخاطر نیاز عاطفی و جنسیشه  هیچکس ی زن مطلقه جوون رو درک نمیکنه

آخه اگ بدونی این آقا چجوریه کلا نیاز جنسی و عاطفی رو میبوسی میذاری کنار😔

شما اصلا دخالت نکن

نتونستم تحمل کنم با خواهرشوهر کوچیکم حرف زدم ک باهاش صحبت کنه منصرفش کنه دلم نمیاد بخدا حیفه خواهرشوهرم

آخه اگ بدونی این آقا چجوریه کلا نیاز جنسی و عاطفی رو میبوسی میذاری کنار😔

یکی دو مورد از آتو های مرده رو نشونش بدین از سرش میوفته یا کاری کنید مرده عصبی بودنشو نشون بده

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
حتما خیلی فشار روشه والا دور زمونه جوریه خیلی حرف پشت زن مطلقه س

عزیزم زن مطلقه میره اوار میشه سر زندگی یه نفر دیگه،چقدر زندگی ها رو همین زنای مطلقه خراب کردن،خداییش من ازدواج کنم بمیرمم طلاق نمیگیرم،چرا؟چون مطلقه بودن یعنی پس فردا میفتم دنبال مرد زن دار موس موس کردن

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
2706