2733
2734
عنوان

حس ششمی ها بیاین لطفاا❤

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما مازندرانیم ولی مسیرمون ب قم میخوره چون چندتا آشناها اونجان🍫🍓

اها . گلم  ادرس دقیقشو نمیدونم . چون چند ماه پیش خودم ادرسشو از یه خانومی گرفتم با اسنپ که رفتم به سختی پیدا کردم کوچه فرعی داره پلاک درست حسابی هم نداشت . داخل بلوار بهاالدینی بود محله زاویه . اگه خواستی بری هماهنگ کن ببرمت . فعلا قم هستم

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
مرسی عزیزم من اهوازم ،ولی اینا که موکل دارن بعضی چیزا هم اشتباه میگن چون جن همه چی و راست نمیگه

تو اهواز که خیلی هست پیش اونا برو . من اگه بخام دعابگیرم میام اهواز . چون صبی های اهواز کارشون عالیه

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2728
تو اهواز که خیلی هست پیش اونا برو . من اگه بخام دعابگیرم میام اهواز . چون صبی های اهواز کارشون عالیه

چند سال پیش،یه فال قهوه گرفتم تلفنی اون خانم کرج بود ولی موکل داشت با موکل فال میگرفت خیلی راست در اومد حرفاش اتفاقا اونم فهمید اهوازیم گفت وای شما که منبع دعا نویسا پیشتونه ولی من خودم بلد نیستم دعا نویس ا صبی و نمیشناسم 

ما مازندرانیم ولی مسیرمون ب قم میخوره چون چندتا آشناها اونجان🍫🍓

راستی شماره یه خانومی رو دارم این دعانویسه ولی نمیدونم موکل داره یا نه . ولی این فال میگیره میخای شمارشو بدم ؟

چند سال پیش،یه فال قهوه گرفتم تلفنی اون خانم کرج بود ولی موکل داشت با موکل فال میگرفت خیلی راست در ا ...

اره راست میگه . بگردی پیدا میکنی . من تو قم دعانویس پیدا کردم چندتا ولی هیچ کدوم کار بلد نیستن فقط وقت تلف میکنن . ایتره که موکل داره رو هم بزور پیدا کردم . اون خانوم برای فال قهوه چند تومن میگیره؟

اره راست میگه . بگردی پیدا میکنی . من تو قم دعانویس پیدا کردم چندتا ولی هیچ کدوم کار بلد نیستن فقط و ...

من چند سال پیش گرفتم ۱۵ تومن ولی دیگه پیشش نگرفتم من سال ۹۵ گرفتم ولی فکنم پیجش و دیدم الآن ۳۵ میگیره

2738
من چند سال پیش گرفتم ۱۵ تومن ولی دیگه پیشش نگرفتم من سال ۹۵ گرفتم ولی فکنم پیجش و دیدم اللن ۳۵ میگیر ...

عه . بازم خوب میگیره اگه واقعا موکل داشته باشه . این دختره با منت از من 50 تومن گرفت . ادرس پیجشو میفرستی برام

من چند سال پیش گرفتم ۱۵ تومن ولی دیگه پیشش نگرفتم من سال ۹۵ گرفتم ولی فکنم پیجش و دیدم الآن ۳۵ میگیر ...

من شماره ی یه دعانویسه رو پیدا کردم گفت سرکتاب تلفنی 20 تومن میگیره و ولی چون اسم خودمو اسم مامانمو تاریخ تولدو ساعت تولدو و.... رو میخواست ترسیدم نگفتم بهش  

من شماره ی یه دعانویسه رو پیدا کردم گفت سرکتاب تلفنی 20 تومن میگیره و ولی چون اسم خودمو اسم مامانمو ...

براتون پیجش و فرستادم ولی این هر یه مدت غیب میشه دوباره میاد مثلا فروردین یادم ه بعد مدتها اومد و استوری گذاشت ،حالا بهش دایرکت بدید شاید باشه 

2706