2737
2734
من خرید و فروش میکنم خبر دارم و میتونمبا ۱۵۰ م ی خونه بسازم ولی ن توو بالاشهر عزیزدلم

میتونی هم زمینشو بخری هم بسازی؟؟؟؟

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار دعواداره.دق دلی صاحب خونه هارو میخوادسرمن دراره😞😄

اره واقعا نگران نباش من جواب دادم😂😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
خوبشم هستم یه خونه دوطبقه الان تومشهد۱۸۰قیمت کردیم.تهران و بعضی ازشهر هاواقعانوبرشواوردن دیگه چخبره. ...

کجای مشهد دو طبقه ۱۸۰ قیمتشه؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳

والا خواهرم و داداشم ،سه ماهه مخوان خونه بخرن مشهد

اخرش خواهرم ۷۰ متری خریده ۴۵۰

داداشمم ۹۰ متری ۶۰۰

2742

بچها من‌چندسال پیش ازدواج کردم اخرهای ۹۴بعد رفتیم خونه یکی‌از بستگان شوهرم درستش‌کردیم یعنی خرابه بود شد یه خونه شیک حدود ۲۰تا‌اون موقع ک همچی ارزون بود خرجش کردیم کابینت شیر الان کاشی و رنگ و....سال بعدشم ۳تومن ازمون گرفت الان میگه باید بلندشین پولی هم بهتون نمیدم به نظرتون شکایت کنیم پولی بهمون میدن؟هیچ سند و مدرکی هم نوشته نداریم بینمون چون زبونی گفته بود۱۰سال بمونید 

اخرش 
میتونی هم زمینشو بخری هم بسازی؟؟؟؟

بله

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
اره واقعا نگران نباش من جواب دادم😂😂

فدات😘😍

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2740
خوبشم هستم یه خونه دوطبقه الان تومشهد۱۸۰قیمت کردیم.تهران و بعضی ازشهر هاواقعانوبرشواوردن دیگه چخبره. ...

ببخشید حتما ته ته مشهد

که خارج

من الان یک هفته است میخوام یک خونه ۶۰ ۷۰ متری بخرم با ۲۶۰ تومن نمیشه

تازه پایین شهر نه فکر کنی مرکز یا بالا

شما کجای مشهدی؟

سکوت بهتر از سخن بیهوده گفتن است😊
کجای مشهد دو طبقه ۱۸۰ قیمتشه؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳 والا خواهرم و داداشم ،سه ماهه مخوان خونه بخرن مشهد ...

واقعا منم تعجب کردم الان تو روستای دور افتاده هم نمیشه با این قیمت خرید  

ببین نمیدونم واقعی میگی یا نه؟؟؟ امسال با ۱۸۰ تو محله متوسط کرمانشاه فقط میتونی خونه اجاره کنی... وضع مملکت خرابتر ازاین حرفاس. اینو از دهن کسی میشنوی که ده روزه در به در دنبال خونس....ما با ۲۰ پیش و ماهی ۵۰۰ نمیتونیم یه سوییتم بگیریم. دلت خوشه ها

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
کجای مشهد دو طبقه ۱۸۰ قیمتشه؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳 والا خواهرم و داداشم ،سه ماهه مخوان خونه بخرن مشهد ...

دقیقا من دی ماه ۱۰۷ متری البته بالا شهر خریدیم ۸۴۰ تومن

الان شده یک و ۳۰۰

نمیدونم کجای مشهده واقعا

سکوت بهتر از سخن بیهوده گفتن است😊

حتما باید بالا بالاهاباشه.وقتی ادم نداره یاپولش کمه یخوره توقعش رومیاره پایین.والابااین پولی ک شما میگی طرف ما دوتاخونه اونم خوبش رومیشه خرید.کجاخونه گرفتن؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706