2733
2734
عنوان

سخت نگرفتن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 80 پست
عزیزان نفستون از جای گرم بلند میشه یا عاشق نشدین. من از همسرم هیچی نخاستم هفته دیگم عروسیمه پول خوشب ...

اما عزیزم همه مثل همسر شما نیستند..نصیب من که مردی شده بود که هرچه قدر کوتاه میومدم و از خودگذشتگی میکردم نه تنها قدردان نبود پرتوقع ترهم میشد خودش رو بالامیگرفت.....

اره به خدا جدیدا مد شده نه عروسی بکیرین نه طلا بخرین نه هیچی بخوایین خونه و ماشینم بی خیال همینطور پ ...

نه دیگه باید دو طرفه باشه مثلا جهاز در حد وسایل واجب سیسمونی هم در حد توان از اونور هم یه عروسیه جمو جور و طلا هم در حد توان اینطوری قابلِ قبوله

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه باید دو طرفه باشه مثلا جهاز در حد وسایل واجب سیسمونی هم در حد توان از اونور هم یه عروسیه جمو ...

اره دیگه  واقعا کاش پسرا رو دیگه اینقدر پرو نکن خانواده پسر هم که انگار وظیفشونه به دنیا اوردن پسر بوده ایندش مهم نیست البته همه نه یه گروهی

2731
اما عزیزم همه مثل همسر شما نیستند..نصیب من که مردی شده بود که هرچه قدر کوتاه میومدم و از خودگذشتگی م ...

همسر من قدر دانه وقتی میبینه انقد کم توقعم اشک تو چشاش جمع میشه میگه یه روز بتونم لطفتو جبران کنم بهترینارو به پات بریزم

مادر شوهر یعنی یه مادر
2740
استارتر کاملا با صحبت های ایشون موافقم..... من اصلا ذاتم طوری بود که میگفتم زن باید مراعات مرد روبک ...

مرسی 

بله عزیزم 

من هم بخاطر همسرم. از یسری خرجا زدم ، مثلا چهار پنج ماه ی مانتو اگه بخرم 

یا مثلا کفش سالی یکبار 

ولی الان انگار اینا شده وظیفه م 

امروز ی دعوای حسابی راه انداختم و بهش گفتم هرچی دلم بخواد میخرم و حق نداری ، سین جیم کنی 

یعنی چی اخه....

خودسم قبول کرد 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
همسر من قدر دانه وقتی میبینه انقد کم توقعم اشک تو چشاش جمع میشه میگه یه روز بتونم لطفتو جبران کنم به ...

بله الان خرش از پل نگذشته ک اینجور میگه 

بعد از چندسال ک لطفت شد وظیفه، یجوری رفتار میکنه ک باورت نمیشه

همه ی مردا تو نداری همینجور مظلوم میشن

دیدم ک میگم

بوی نم بارون 😍🌧️☔
استارتر کاملا با صحبت های ایشون موافقم..... من اصلا ذاتم طوری بود که میگفتم زن باید مراعات مرد روبک ...

استارتر منظورمن این نیست خیلی بیشتر از حد توانش ازش طلب کن و کاری بکن اول زندگی زیر کلی قرض و بدهی کمر خم کنه خدایی نکرده....اما بذار یک کم مثل بقیه مردها برای تشکیل زندگی سختی بکشه....مرد قدر زنی که در  دوران حداقل یک  کم سختی بدست آورده رو بیشتر میدونه

2706