2737
2739
عنوان

دارم به خودکشی فک میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 111 پست
میدونی الان اصلا نمیخامش به عنوان همسر فقط میخام فراموشش کنم برای همیشه انقد که اصلا نشناسمش و اینکه ...

جایگزین ک بیاد - همش حل میشه 

دعا میکنم‌ب زودی  یکی جاشو برات پر کنه 

🍒🍹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زندگی پس از زندگی رو نگاه نمیکردی؟

فقط از یه نفر که مومنم بود پرسیدم چیکار کنم با این غم

بهم گفت فایلهای آن سوی مرگ استاد امینی خواه رو گوش کن

وقتی گوش میدم برام جالبه یه طوری میگه ک انگار لگاین دنیا بازیچه هست و چیزی نیست همه چی اونوره.

آروم میشم برای همین میگم مرگ خیلی خوبه.عاشق مرگ شدم

خدایا کمکم کن
ماه رمضون ساعت ۷ میداد.درمورد کسانی که مرگ موقت رو تجربه کرده بودن.یک نفر هم خودکشی کرده بود و برگشت ...

چ بد من میگفتم خودکشی کنم برم اونور با خود خدا حرف بزنم رو در رو.بگم آخه عزیز تو ک منو میشناختی .من که بهت گفته بودم حرفامو.تو که میدونستی.پس چی شد؟

خدایا کمکم کن
2740

یبار خیلی اتفاقی با یکی تو خیابون اشنا شدم 

یه پسره خوشگل خوش سرزبون خوش هیکل 

حسابی از من دل برد. واسم گل میخرید بیرون میبرد منو وقتی باهاش بودم احساس خیلی خاصی داشتم فک میکردم خوشبخت ترین دختر دنیام خیلی بهم ابراز عشق میکرد 

فک کن در عرض 1ماه من عاشقش شدم دلباختش شدم 

تو این 1ماه دلبری که دیگه نکرده بود نبود 

فک کن رفتیم بیرون بهم گفت باید ازهم جدا بشیم درست زمانی که فکر میکردم بدونه هم میمیریم 

گفتم چرااا گفت من نمیتونم باتو ازدواج کنم ته این رابطه رسیدن نیست

من هنگ بودم چون هم دختره خانواده داری بودم هم اینکه باکره بودم و باهیچکس تاحالا رابطه نداشتم

باخودم گفتم این باید از خداش باشه من باکره هستم سخت پیدا میشه دختری مثل من 

ولی رابطه رو کات کردو رفت 1هفته بعد رفیقش گفت نامزد کرده 

دنیا روسرم خراب شد چون من هیچی کم نداشتم 

حالم بد داغون داشتم روانی میشدم مریض شدم افسرده شدم بعدم بیماریه روحی گرفتم داغون شدم 

فک کردم دنیا تموم شده 

برحسب اتفاق دوستم و دوس پسرش منو به دوستشون معرفی کردن 

من چشمم اصلا نمیدیدش چون داشتم از عشق یکی دیگه میسوختم دوبار بیرون رفتیم گفتم من ازت خوشم نمیاد وکات

بعد یه مدت انقد احساس تنهایی میکردم خودم به همون پسری که دوستم باهاش اشنام کرد پ دادم 

چندبار رفتیم بیرون و من کلا از این رو به اون رو شدم 

2سال گذشت عاشق هم شدیم و الان داریم بهم میرسیم

خواستم بگم بعضی حسا اسمش عشق نیست یه اشتباهه مغزه 

واون پسری که گفتم عاشقش بودم کاشف به عمل اومد یه روانیه و کلا باهمه دخترا همینکارو میکنه 

فقط به خودت زمان بده و سعی کن توی این مدت تنها نمونی و با دوستات باش و از خدا بخواه بهترین سرنوشت رو واست رقم بزنه بعضی وقتا بعضی نشدنا توش حکمته و بعدا به حکمتش میرسی دیرو زود داره سوختو سوز نداره

صبر داشته باش صبر خیلی خوبه 

با خودکشی از این دنیا که فانی هست راحت میشی دنیای واقعیه ما اون دنیاست که زندگیمون اونجا شروع میشه 

اومدی خودکشی کردی از اینجا راحت شدی اون دنیا که ابدیه میخوای چیکار کنی؟ بلاتکلیف میتونی زندگی کنی تو اون دنیا تا زمان مرگ اصلیت برسه و خدا به تکلیفت رسیدگی کنه؟ 

فقط به خودت زمان بده و سعی کن توی این مدت تنها نمونی و با دوستات باش و از خدا بخواه بهترین سرنوشت رو ...

ولی یه چیزی دلمو میسوزونه خواهرش بهم مگه تو کی میمیری؟

نمیدونم چرا آرزو مرگ منو داشت

خدایا کمکم کن
2706