2733
2739
عنوان

چیکار کنم؟؟

131 بازدید | 6 پست

سلام.تو استانه طلاقم.خونه بابامم..زمان برام مث زهر تلخ و کند میگذره..کارم شده گرسه..اینکه چرا طلاق میگیرم و...نپرسین چون واقعا طولانیه..میخام بگین‌چیکار کنم اینقدر داغون نباشم؟؟چیکار کنم زمان زود بگذره؟؟دلم میخاد با یه مشاوری یا ی کسی درد ودل کنم نمیدونم چجوری خودمو سرگرم کنم ..دلم خیلی شکسته همینارم با چشمای اشکی نوشتم..

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قوی باش دوره اینم می گذره  تو این مدت کتاب بخون خودسازی کن. سطح خودتو از هر لحاظ ببر بالا و به ...

اونقدر بی حوصله ام ک حتی حال ندارم ریز نمرات امتحانی دانش آموزا رو بنویسم

2731
قداتشم قشنگم‌گریه نکن بیا با خودم دردو دل کن اول باید دلیل بدونم تا بگم‌چیکار کنی

تفاهم نداریم..تو این ۶ سال همش قهر همش دادگاه..همش..خوبیاش زیاد بود اما بدی هاش زیاد تر..واقعا نمیشه دیگه ادامه بدیم چون اسایش روانی و امنیت جانی نداریم پیش هم..تو فک کن اصلا طلاق گرفتم..

تفاهم نداریم..تو این ۶ سال همش قهر همش دادگاه..همش..خوبیاش زیاد بود اما بدی هاش زیاد تر..واقعا نمیشه ...

خب عزیزم خوبیاشو فراموش کن طبیعیه خب ۶ سال زندگی کردی وابستگی ب وجود اومده بدیاشو ب یادت بیار باعث شه از چشمت بیوفته

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی