2733
2739
عنوان

😊 بیاین از قشنگی های زندگی مشترک بگین😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اینکه وقتی از همه دلگیرم بغلش آرومم می‌کنه.  گاهی بواشکی زیر گوشم می‌گه دوستت دارم. مریض باشم ...

😍😍😍 عالیه شوهر ادم درکش کنه و هم زبونش باشه

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍

وقتی هوا گرمه باهم بستنی میخوریم وقتی هوا سرده چایی

فعلا چیز دیگه یادم نمیاد که بگم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

خدایی قشنگی نداره یا نمیخوایید ریا نشه؟😢

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

همین ک یکی باشه حرف هات گوش بده درجهت پیشرفت سریع تر تلاش کنی باهاش... ثمره عشقتون ببینی... بدونی یکی هست ک پشتت خالی نمیکنه... یکی ک جلوت یه جور نیست پشت سرت یه جور دیگه و باعث امنیت داشتن آدم میشه... تو غم و شادی همراه آدمه... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

زندگی مشترک فقط وقتی قشنگه  که طرفت آدم باشه و واقعا خداترس باشه و آدم خوبی باشه وگرنه میشه عذاب و عمرحروم کردن

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
ببین یعنی صدام رو تو نطفه خفه کردی تا میخواستم برم رو منبر😂😂😂😂😂😂

بگو😁😁

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍
2706