2733
2734
عنوان

رقابت بین خانم ها

432 بازدید | 24 پست

سلام 

من با چند تا مسئله مشکل دارم .یکیش اینکه مثلا شما یه پسریو دوست دارید .بعد میفهمید یه دختر دیگه اونو دوست داره .که البته این حس طبیعیه که ناراحت میشید .اونوقت چرا بعضیا میرن اون دختره رو بی جهت رسوا کنن؟😑😐

یا چرا وقتی میدونید کسی که دوسش دارید با یه دختر دیگست چرا همش دنبال این هستید که رابطشون رو‌خراب کنید یا همش تقلا میکنید واسه بدست آوردن پسره تا دختره رو‌ ول کنه . خودتون اگه جای دختره بودید خوشتون میومد یکی مدام دخالت کنه ؟بعدشم با این رفتار ها خودتونو سبک‌ میکنید 😐😐.صبر کنید اگه از هم جدا شدن برید به پسره بگید ازش خوشتون میاد 😑

یا چرا وقتی شوهرتون یا دوست پسرتون خیانت می‌کنه میرید یقه دختره رو میگیرید ؟البته من نمیگم دختره بی تقصیره (مگر اینکه خبر نداشته باشه پسره تو یه رابطست )ولی یه پسر هم باید بتونه خودشو کنترل کنه. برید جلو پارنترتون رو بگیرید نه اینکه مدام با اینو اون بجنگید که این موجود بی اراده رو‌ ازتون نگیرن .بعدشم آیا میدونستید بعضی پسرها خوششون میاد دخترها رو‌ به جون هم بندازن تا براش تلاش کنن ؟؟بعد برن همه جا پز بدن من یه عالمه طرفدار دارم .

چرا سعی نمیکنید پشت هم باشید .چرا واقعا وقتی یه دختر بی تقصیره فقط به جرم اینکه دوست دختر کسیه که دوسش دارید سعی میکنید تمام بلاهای عالم رو سرش بیارید 😐😐😐

اگه خانم ها به هم خیانت نکنن مردا هم نمیتونن خیانت کنند 😏😏

البته این مواردی که گفتم شامل دخترهای تازه به دوران رسیده ،عقده ای ،و شخصیت ناسالم میشه .که البته کم هم نیستند متاسفانه .واقعیت تلخی که وجود داره اینه که مردها بیشتر پشت هم هستن تا زن ها .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بیین تقریبا همه ایرانیا مثلث عشقی رو تجربه کردن ولی یه چیزی میگم یادت باشه  تخمک هیچ وقت برای ...

😂😂😂😂چه مثالی پکیدم عزیرم

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
خلاصشو تو پست بعدی بزار

😂😂😂😂وای دلم پکیدم

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
دعام کن پس

چشم

2706