2737
2734
عنوان

عکس قبل و بعدددد خونه جدیدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 16487 بازدید | 248 پست
😑😑عجب ادمایی منم قرار اسباب کشی کنم از شانس مستاجره بعدی خونمون موش اومد همه جارو تمیز کردم 😅😅

اینجام سوسک داره،کثافتا انقد نظافت نکردن از کثیفی سوسک افتاده هرچیم سم میزنیم ریشه کن نمیشن،منم بشدت میترسم😨

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجام سوسک داره،کثافتا انقد نظافت نکردن از کثیفی سوسک افتاده هرچیم سم میزنیم ریشه کن نمیشن،منم بشدت ...

😂😂از دستگاه دفع حشره استفاده کردی 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
😂😂از دستگاه دفع حشره استفاده کردی 

نه،شوهرم گفت یدونه بخریم ببینیم چجوریه،میترسم بدرد نخوره،الکی پولمونو حروم کنیم😕 دو هفته پیش یه پارچ از کابینت درآوردم اومدم درشو وا کنم توش آب بریزم دیدم یه سوسک داره روش راه میره،جییییغ زدم پارچو پرت کردم تو سینک و الفرار😨😨😨😭

2731

استارتر مشتاق نشستم عکس خونتو ببینم 

بزارررر که ترکیدم از فضولی😂😂😂

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
نه،شوهرم گفت یدونه بخریم ببینیم چجوریه،میترسم بدرد نخوره،الکی پولمونو حروم کنیم😕 دو هفته پیش یه پار ...

وای 😨😨منم میخوام بخرم خواستم بدونم استفاده کردی یا نه 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
اینجام سوسک داره،کثافتا انقد نظافت نکردن از کثیفی سوسک افتاده هرچیم سم میزنیم ریشه کن نمیشن،منم بشدت ...

سوسکش  کامن بگیر عالیه 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2738
سوسکش  کامن بگیر عالیه

همش همونو میزنیم،تو حموم زدیم تأثیر داشت ولی آشپزخونه خراب شده هرچی میزنیم اصن فایده نداره،با وحشت در کابینتارو باز میکنم،چشمامو گشاد میکنم گلومم خشک میشه از ترس😨😨😭😭

همش همونو میزنیم،تو حموم زدیم تأثیر داشت ولی آشپزخونه خراب شده هرچی میزنیم اصن فایده نداره،با وحشت د ...

شاید راه اب باز باشه که میان تو ،کابینتاتون فلزه یا چوب 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2706