2733
2734
عنوان

وایییی مارمولک گرفتم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2775 بازدید | 232 پست
حموم ماهم زیاد میان هر بار دخترمو و شوهرم میرن حموم جیغ میکشن میفهمم مارمولک اومده میرم میگیرمش  ...

شوهرتم جیغ می کشه  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
هنننننننن خوردن نه بابا الان ولش کردم رفت زیر ماشین له شد

خدایی کرم درونمو فعال کردی ........

بگو چجور می گیریشون برم بگیرم  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی کرم درونمو فعال کردی ........ بگو چجور می گیریشون برم بگیرم    

دیتکش دستت کن با پلاستیک بگیرش اگه میترسی خخخ وگرنه با دست بگیرش😊😊😊

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
دیتکش دستت کن با پلاستیک بگیرش اگه میترسی خخخ وگرنه با دست بگیرش😊😊😊

بعدش برام اماده یه قبر سفارش بدین    

2728
شوهرتم جیغ می کشه    

آره خیلی ترسویه😂گاهی با حوله میپره بیرون صدام میکنه برو بگیرش

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 
آره خیلی ترسویه😂گاهی با حوله میپره بیرون صدام میکنه برو بگیرش

مرگ من      

بعدش برام اماده یه قبر سفارش بدین      

🤣🤣 نه ازار نمیرسونن بهت که 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2738
مرگ من        

آره بابا...سوسک جک و جونور اینا رو ببینه رنگش کال میشه حتی تخم از زیر مرغم بر نمیداره منو صدا میکنه

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 
آره بابا...سوسک جک و جونور اینا رو ببینه رنگش کال میشه حتی تخم از زیر مرغم بر نمیداره منو صدا میکنه

🤣🤣🤣اون باید زن میشده

🤣🤣 نه ازار نمیرسونن بهت که 

یه بار این قدر سر مارمولک کتک خودیم منو داداشم    

مامانم  جیغغغغغغغغغغ می کشید بکشینش 

ماهم گریه می کردیم که می ترسیم  

مامانم کلللللللل فرشارو انداخت بیرون یعنی در اییییییییییین حد

منم فرار کردم تو حموم به مامانم گفتم بیای طرفم با تیغ دست خودمو می برم  

بیچارهههههههه داداشم ...

وای اسی خدا بگم چیکارت نکنه همینجور دارم میپرم بالا توهم مارمولک زدم🤕🤒😥

🤣🤣🤣🤣🤣واییی خدااااا

2706