2733
2734

سلام دوستان 

فقط امدم بگم 

مامان بزرگم خیلی ادم خوبی بود 

مامانم مشکل اعصاب داشت همش میزد هرچی میتونست مامان بابام که لعنت بش فقط کتک میگف باید چادر بپوشی بزور ولی مامان مامانم با وجود تحقیرای مادرم حرف مردم منو به بعهترین شکل بزرگ کرد قسم میخورم یکبار منو نزد همیشه درکم کرد 

دنیا اگه عدالت داش مردم بکارت داش 😏😏😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیر دنیا و آخرت رو ببینه.

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

شما پیش مامان بزرگتون ،بزرگ شدی؟

مامان بابات جدا شدن؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

دوستان باور کنین حجاب خوبه پوشش مناسب خوبه چتدر که خیلی خوبه ولی تا وقتی بچتون پوشش مناسب ( حالا نه صرفا اسلامی ولی پوشاننده بدن)داشته باشه اگرم شما خیلی مذهبی باشین دیگه به شما احترام گذاشته حالا فوقش بگین روسریتو زیاد عقب نده ولی چادرو توروخدا اجبار نکنین الان یکی از فامیلای ما به خاطر همین قضیه داره جدا میشه چون از اول عروس خانم اون جیزی نبود که ظاهرش نشون می داد