2733
2739
عنوان

چطوری اینقدر خارجیو راحتن 😐😐😐

434 بازدید | 28 پست

واقعا باید بگم خوشبحالشون ؟!🤔نمیدونم 

مثلا طرف به رئیسش راحت میگه gfu 😐بعد رئیسشم اخراجش نمیکنه

چطور ممکنه 

بعد اینجا به رئیس نمیتونی بگی تو😐

واقعا این خوبه یا بد؟!

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معنیش چیع؟؟؟

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
اونا به ترامپم فحش میدن خب  

آره 

ولی رو به روشون نیست که 

این تو چشای طرف زل میزنن اینطوری میگن

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738

مگه ندیدی چه چیزایی ب ترامپ گفتن حالا اگه اینجا بود ... 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
معنیش چیع؟؟؟

حالا فک کن یه توهینه دیگه😐نمیخوام بترکم😂

حالا فک کن یه توهینه دیگه😐نمیخوام بترکم😂

😐😂😂😂باشع ولی بگو بعد پاکش کن

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
فکر نکنم اصلا همچین چیزی‌ باشه مگر توی فیلم ها 

آخه تو فیلماشونم بلاخره اینقدر نمیان غلو کنن دیگ

2706