2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرمو همسرش اوایل خیلی دعوا میکردن خواهرم میومد خونه بابام ولی بعدش یه بار خواهرم گفت دکتر طب سنتی رفتم

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .
2728
خواهرمو همسرش اوایل خیلی دعوا میکردن خواهرم میومد خونه بابام ولی بعدش یه بار خواهرم گفت دکتر طب سنتی ...

عزیزم نمیدونی چیا مصرف کرد

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
چیزای گرم بخور تبت برمیگرده مطمئن باش 

عزیزم طبعم خیلی سرده حتی این سردی باعث شده لرزش دست بگیرم چیا بخورم طبعم گرم بشه؟

مشکل ساز نمیشه درصورتی که شما هم کم کم سعی کنی مزاجتو گرم کنی، و، در این حد درک داشته باشی که اولاً اون مرده، دوما مزاجش گرمه، پس ممکنه خیلی وقت ها دلش رابطه بخواد و شما نخوای،ذو این یه نیاز واقعی و جدیه. و شما به عنوان یه همسر، وظیفه ته نیازهای همسرت رو برآورده کنی. وگرنه ممکنه کارش به خیانت برسه.

یعنی پس فردا نگی چه خودخواهه یا مثلاً من حوصله ندارم، یا اینکه منم همییییشه باید دلم بخواد وگرنه رابطه جنسی نداشته باشیم.

درکل مرد گرم خییییلی بهتر از مرد سرده، با رعایت این موارد که گفتم

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
2738
مشکل ساز نمیشه درصورتی که شما هم کم کم سعی کنی مزاجتو گرم کنی، و، در این حد درک داشته باشی که اولاً ...

خب میشه این را درمان کرد؟شما درمانی میدونید؟

عزیزم نمیدونی چیا مصرف کرد

دکترشو میدونم کجاست مثل اینکه واسه هرکی فرق داره طبق چیزایی که میپرسه و میبینه تجویز میکنه

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .
دکترشو میدونم کجاست مثل اینکه واسه هرکی فرق داره طبق چیزایی که میپرسه و میبینه تجویز میکنه

میشه آدرسش را بگی

به دکتر طب سنتی معتبر مراجعه کن، تا بهت دارو بده‌.

این مسئله فقط در رابطه با زناشویی نیست. اگه طبعت خیلی سرد باشه، باردار هم نمیشی به این راحتی

درکل هم سعی کن سردی نخوری. مثلاً مواد غذایی یا میوه ها هرکدوم رو سرچ کن طبعشو، اگه سرده، نخور.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
2706