2733
2734
عنوان

سلام من یه دختر خجالتی و کم رو هستم

887 بازدید | 17 پست

لطفا کمکم کنید

مادرم گفته برم کافی نت تا یه تحقیق در بیارم

اما خیلی خجالت میکشم تاحالا به کافی نت نرفتم😔

واقعا استرس دارم

برم اون تو ب کی بگم تحقیق برام در بیاره

اونجا پره کامپیوتره و ادمایی ک نشستن؟

یا فقط یک کامپیوتره ک من برم بهش بگم تحقیقنو در بیاره

توروخدا کمکم کنید بگید باید چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توی اینترنت تحقیق کنین دربارش...

منم تا حالا کافی نت نرفتم ولی فکر کنم اونجا یه زمان مشخص میگین  و پولشو پرداخت میکنین.. میرین سر کامپیوتر خیلی عادی مشغول کارتون میشین😋

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
نه میخوام ب مسئول اونجا بگم تحقیقمو در بیاره چجوری برم ب کی بگم؟

اهان ببین وقتی وارد میشی یه نفر قاعدتا هست که مشخصه مسئوله.. برو پیشش بگو من یه تحقیق دارم،اینجا کسی انجام میده؟

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2738
۱۶

اعتمادبه نفست کمه ،منم توسن تواینجوری بودم ......اعتمادبه نفس داشته باش....فقط این نکته توروتوذهنت داشته باش که مردم اینقدفکردارن که گذرا بهت نگاه میکنن ردمیشن دیگه بهت فکرنمیکنن......کافینت هم جای خاصی نیست ممکن هم اصلا هیچ کی داخلش به لیرازصاحبش نباشه....بروموضوع تحقیقت روبه کافینتی بگو اون خودش پرینت میگیره

2706