2733
2739
عنوان

علایم بارداری

262 بازدید | 30 پست

سلام خانمای گل یه سوال داشتم میگم درد نوک سینه از علایم بارداری هس یا اومدن پریود؟4روز به موعدم مونده از دیروز نوک سینه هام درد داره حتی از رولباس دست میزنم درد داره.دیروزم کمردرد بودم قرص مدروکسی پروژسترون میخورم یدونه دیگه مونده که تموم بشه.باردارم یانه؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

بیا تاپیک اخر من بخون تا بدونی علتش چیه

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من نزدیک پریودم بعضی ماها اینطوری میشم

ولی علائم بارداریم هس انشاللع براشما بارداریه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

همون مدرفوم منظورته؟

یا فرق داره؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

میتونه علایم هردوتاش باشه به علایم دل خوش نکن.بزار موعدت بیبی بزن

ایشالا بارداری

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738

بی بی چک بزن.من پنج روز قبل موعدم زدم مثبت شد

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
عزیزم من نزدیک پریودم بعضی ماها اینطوری میشم ولی علائم بارداریم هس انشاللع براشما بارداریه

خدا کنه عزیزم دعا کن

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
اسی ببخشید یه سوال خانوما لک لانه گزینی را روز چندم دیدین؟  قبل تاریخ پری یا بعدش

راحت باش گلم

میتونه علایم هردوتاش باشه به علایم دل خوش نکن.بزار موعدت بیبی بزن ایشالا بارداری

باشه عزیزم صبر میکنم تا موعدم

2706