2737
2739
عنوان

با ادمی ک فوش میده چه کنیم.؟

312 بازدید | 25 پست

همسرم همیشه موقعه دعوا فوشای ناموسی میده... ب خانوادم ب خودم... البته با همع اینجوریه مادرش... 

نمیدونم چیکار کنم یه بار تحدید کردم ک میرم.... قول داد فوش نده... اما یه دعوا گذش همون شد... 

دست بزنم داره.. البتع اگه رو مخش نرم و تو دعوا ساکت باشم تا ابا از اسیاب بیفته نمیزنه... 

اما این فوش دادنش خیلی رو مخمه... 

بگید چیکار کنم؟ 

وض زندگیمون خوب نیس ک ببرمش پیش مشاور

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

جواب نده

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سکوت و بی محلی

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
2731
2738
جواب نده

اخه نمیشه طرف جدتو بیاره جلو چت و تو سکوت کنی.... سکوتم نکنی هم کتک میخوری هم فوش😭

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

اصلا جوابشو نده، اگه اخلاقش اینجوریه،فقط وقتایی ک حالش بهتره و خوش اخلاقتره باهاش در این مورد حرف بزنید، فقط یادتون باشه مقابله ب مثل نکنید، معمولا آدما موقع دعوا حرفای خوبی نمیزنن، ی راه دیگشم اینه ک ببینید از چی ناراحت میشه، قبل از اینکه کار به دعوا بکشه، زیاد باهاش تو چیزایی ک حساسه بحث نکنید

هیچ وقت به مرحله ای نرسون که فحش بده دو سه دفعه بتونی جلوی خودتو بگیری حل میشه دیگه تو دعواها به هرکیم فحش بده به تو نمیده همیشه هم باهاش تکرار کن که دوس دارم رابطمون پر احترام باشه ببین چطوری ترک میکنه اصلا  کش نده باهاش اصلا

شما سکوت کن.اون اینجوری تربیت شده و ترک عادت موجب مرض میشه.

اره مادرشم خیلی بد دهنه.... خیلی... حتی بزرگ تر کوچیک تر اصلا حالیش نیس... ب پیر مرد فوش ناموسی میده

از نون شب مشاور تو همچین شرایطی واجب تره بعدشم توام بزنش... چطوری کوتاه میاین اخه در همچین مواقعی&nb ...

منم میزنمش ولی زورم کمتره... میخوابه روشکمم و میزنه اصلا نمیتونم زیرش تکون بخورم

2706