2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاین خیلی ضروریه خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ماه چندی؟؟؟چرامن چیزی متوجه نمیشم پس😕

حاملگی پسر خیلی تکوناش زیاده، حتما دختر داری تو؟؟ 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2731
2740
الان کجا برم برم اورژانس؟؟؟؟؟آخه الان دکتر نیس که😢

برو بیمارستان، قسمت بلوک زایمان 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
بالآخره یک ماما که هست که نوار قلب از جنین بگیره حالا اول با اورژانس تماس بگیر......

باشه ممنون برم ببینم چیکار میکنم ازترسم به شوهرم نگفته بودم که دعوام نکنه چرا حواستو جمع نکردی الان مجبورم بگم برم بگم بهش😣

باشه ممنون برم ببینم چیکار میکنم ازترسم به شوهرم نگفته بودم که دعوام نکنه چرا حواستو جمع نکردی الان ...

بهش بگو .....در جریان باشه بهتره.

خونسردی خودتو حفظ کن عزیزم انشاالله که چیز مهمی نیست و حال بچه خوبه

الان کجا برم برم اورژانس؟؟؟؟؟آخه الان دکتر نیس که😢

نمیدونم😕

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
آره واقعا ساکت نشسته بود یهو اینجوری کرد

این بچه ها م معلوم نیس چرا اینطور میکنن بچه برادرشوهر آبجی من میرفت با سرعت میومد سمت شکم ابجیم میگفت میخوام بچه ات رو بکشم البته یکم وحشیه کلا ولی یه بار دختر داداشم محکم با سر زد تو شکم مامانش پنج ماهش بود از ترس مردیم واقعا بد زده بود مامانش از درد و گریه به خودش میپیچید واقعا گناه داشت تازه ما تو قطار بودیم ولی خداروشکر چیزیش نشد و سالمه

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2706