2726

من باردارم رفتم تو ماه پنجم امروز دراز کشیده بودم دختر خواهر شوهرم یه سالشه نشسته بود کنارم نمیدونم چرایهو با دستش محکم کوبید به پهلوی چپم ماشالله دستشم سنگینه از وقتی زده پهلوی چپم همین جوری درد میکنه خیلی نگرانم شاید بگین حالا زدن بچه یه ساله چیه که ولی خوب چرا دردش خوب نمیشه😢😢😢سنگینی دستشو همون جایی که زده هنوزم حس میکنم میگم نکنه بچه چیزیش شه 

نه ایشالا چیزیش نیس

بعدم ببین تکوناشو حس میکنی

شیرینی بخور به پلو دراز بکش ببین تکون میخوره

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هیچ وقت کنار بچه نمیشینم هم حرکات یهویی دارن هم ممکنه کثیفم کنن با پوشک یا دستشون غذایی باشه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
خواهش میکنم اگه تجربه ای چیزی دارین جواب بدین

برو سریع دکتر خطرناکه 

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
برو سریع دکتر خطرناکه 

نباید از اینجا بپرسی

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
نه ایشالا چیزیش نیس بعدم ببین تکوناشو حس میکنی شیرینی بخور به پلو دراز بکش ببین تکون میخوره

من تکوناشو زیاد حس نمیکنم😕 بد جایی زد درست همونجا حس میکنم یه چیزی مثل سنگ جمع شده وسنگین شده اون قسمت

من تکوناشو زیاد حس نمیکنم😕 بد جایی زد درست همونجا حس میکنم یه چیزی مثل سنگ جمع شده وسنگین شده اون ق ...

برو دکتر برات سونو اورژانسی بنویسه خیالت راحت میشع

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
واقعا ممکنه خطرناک باشه تازه سونو رفته بودم بازم برم؟؟؟

برو سریع 

2706