2733
2734
عنوان

با ۶۰۰ تومن میشه یه طلای خیلییییی سبک خرید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 35 پست

طلا ک ن ولی سکه پارسیان اره

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد امضات هم درسته سقط بچتو میکشی ولی اصلا با رومینا قابل مقایسه نیست 

من خودمم مادر نیستم ولی بعدا مادر بشی منظور حرفمو میفهمی

بچه از روزی که به دنیا میاد همه چیزت میشه.. وای به اینکه اینهمه سال کنارت باشه بزرگش کنی تمام کاراشو ببینی

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
آره.گوشواره ی حلقه ای کوچیک

من واسه خودم گرفتم1300,خیلی ریز

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2742

از این پلاک هایی که حروف انگلیسی هستن فک کنم بتونی بگیر

البته بدون زنجیر طلا

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
در مورد امضات هم درسته سقط بچتو میکشی ولی اصلا با رومینا قابل مقایسه نیست  من خودمم مادر نیستم ...

رومینا هم یه روز جنین بوده

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2740
من گرفتم 550    

همین تازگیا ؟

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

پس منم پولام و جمع کنم تیکه تیکه و یه گرم یه گرم طلا بخرم😐چوس مثقال طلا ندارم 

مجری: تو چرا اینقد خرابکاری میکنی؟پسرعمه: شیطون گولم میزنه!  مجری: چرا بقیه رو گول نمیرنه؟پسرعمه: واسه کم کاری شیطونم من باید پاسخگو باشم؟  
2706