2737
2734
چون بخاطره اینکه 

بخاطر اونکه چون

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

بازگشایی اماکن عمومی وتاریخی و دریا و پاساژ و ارایشگاه وتالار و. . . . . . . . رستوران ینی همین . . . . 

وقتی مردم رعایت نمیکنن نباید جاهایی ک ضروری نیست بازشه. . . وگرن همینه نتیجش

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چونکه برای که

بدلیل اینکه آخه

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2731

بندرعباس خیلی زیاد شده یه پرستار بدون هیچ علایمی فقط خستگی شدید داشت فوت کرد بعد فهمیدن کرونا داشته...هی گفتن شهرها رو ببندین کرونا پخش نشه همه جا...یه عده ادم بی شعور هم تو این اوضاع سفر کردن و کرونا رو توزیع کرد کل ایران...یه عده نادان هم میگفتن اب و هوای گرم کرونا رو از بین میبره الان بندر از گرما نمیشه رفت بیرون ولی کرونا خیلی خیلی بیشتر شده تو این ماه

2738

حالا بعضیا کار دارن میان بیرون ولی فاز این دختر پسرایی که میرم شمالو نمیفهمم . 

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
همکارای من مثبت شدن ۱۰ نفر

شماهم تست بده

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
نخیراشتباهه بازم امکان داره بگیره

دیگه نمیگیره 

این اطلاعات رو از کجا میارید ، آگاهانه نظر بدین ، چند مورد ابتلای مجدد گزارش شد که بعد معلوم شد خطای آزمایشگاهی بوده چون کیت تشخیص ویروس مرده و زنده رو تشخیص نمی‌ده و کسیهم که یکبار گرفته باشه توی خونش ویروس مرده هست و ازمایشش به اشتباه مثبت میشه 

مردم جدی نمیگیرن چون خصلت ایرانی جماعت عادت کردن به هر نوع بدبختیه حتی اگه بدونن به قیمت حونشونه

2706