2737
2734
حخخخ- زیرا چون که /:  آخرش فحش نشه صلوات 😂

به دلایلی زیرا برای اینکه چونکه 

اههههه

همینه دیگه

برای ختم جلسه صلوات😘😘😘😘😄😄😄😁😁😁😁😜😜😜

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی ناراحتم مردم اصلا براشوت مهم نیست  حداقل بیرون ‌که میرن ماسک بزنن  توی دل هم دیگه ...

عقب هم که وایمیسی زرنگ بازی درمیارن خودشونو میزنن به اون راه میرن نوبت تو

منکه بلند و بی تعارف تذکر میدم میگم میشه لطفاً دورتر وایسین،جهنم که اگه یه بیشعور از حرفم بدش بیاد

2728

خب مردم اشتباه میکنن ولی خدایی چاره ندارن باید کار کنن با این گرونی بعد افسردگی هم گرفتن تا کی میشه واقعا تحمل کرد مثلا خود همسرم پول دستش نیست صاحب مغازه گفته یا باید بخری یا بری بیرون میخوام بفروشم اونم مجبور چاره نداشت خودش برداشته پولم دستش نیست فعلا ماشین میخواد بفروشه داره خودشو به این در و اون در میزنه پول جور کنه چند روزه فقط تو فکر هست خورد و خوراک هم فراموش کرده خب چیکار کنه بیرون نره کار نکنه پس چیکار کنه؟خیلی ها هم هستن به نون شب محتاج باید کار کنن خود چند ماهه خونه موندم بخدا افسردگی گرفتم دلم برای دوستام تنگه کلاس جای نمیرم تنها جای که میرم خونه مادرم و طبقه پایین خونه مادر شوهرم دلم بجه میخواد ولی می ترسم پس تا کی تحمل کنیم اخه هر دو جورش سخته نباید هیچ وقت یه طرف رو دید که 😭😭😭😭😭

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

خیلی از دکتر ها و پرستارها بندر کرونا گرفتن خودشون و خانوادشون الان بندرعباس قرمزه قرمز شده اوضاع خرابه...ما جرات نداریم بیرون بریم الان ۴ ماهه خونه ایم هی میگفتیم بریم جلوتر اوضاع بهتر میشه ولی بدتر شده اینجا

من چند وقت پیشا رفتم داروخونه ماسک بزنم اونجا نه کسی ماسک داشت نه دستکش به منم😮😮نگاه میکردن

دستکش که بعد چند ماه اعلام کردن استفاده نکنید تو پیش گیری هیچ اثری نداره فعلا زود به زود دست بشورید 😑😑😑یکی نیست بگه بیشعور ها بعد چند ماه آزار مردم حالتون نیست نگین دیگه الکی 😕😕

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍