2737
2739
عنوان

پس ما چجوری ازدواج کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا اون پسرای سطح بالا و اونایی پسند من هستن اهل ازدواج با دوستی هستن که طرفو بشناسن 🙄 

من اگه میفهمیدم چجوری رابطه پایدار دخترا دارن:

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2738
تازه اگه اون‌پسری ک قصدش ازدواجه رو بتونی از چنگ یسری مطلقه ها بکشی بیرون 😏

خدا این مطلقه هارو لعنت کنه یکی هم عین بختک افتاد تو زنی ما اخرشم خودش غالب کرد عفریته

ماشالاتون باشه...😄😄ادم عاقل ازدواج نمیکنه دوراتو زدی توقع داری ادم پاک دامن بیاد بگیرتت میاد 😄

نکه پسرا خیلی پاکن از ۲ ملیون پسر ۱۰۰ تا پسر پاک دامن هست 

همشون کرم ریختن به حد لازم باز اونایی شرف دارن که تو ظاهرم معلومن نه اون مارموزا 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
ماشالاتون باشه...😄😄ادم عاقل ازدواج نمیکنه دوراتو زدی توقع داری ادم پاک دامن بیاد بگیرتت میاد 😄

ماشالا به ادب و شخصیت شما

به خدا واگذار میکنم با قضاوتت

البته اینم یادم رفت بگم که انتظاراتتون از طرف مقابلتون کم کنید انقدر همه چیز با هم نخواه،،هیچ آدمی کامل نیست بخدا یکی میشناسم که خیلی همه چیز با هم میخواست و به ظاهر با یکی ازدواج کرد که همه چی تمومه البته اون بیچاره چشمش ثروت و تیپ طرف گرفت خیلی به شعور و اخلاقش توجه نکرد،،و بعد از چن ماه اومد خونه پدرش درحالی که تمام بدنش زخم بود انقدر کتکش زده بود که نگو بازم دختره حاظر بود باهاش باشه به خاطر ثروت و حرف مردم میخواست جلو دست پسره بمیره،،ببین عزیزم چه ملاکی از همه چیز برات مهمتره ولی خیلی به پول طرف نگاه نکن شغل داشته باشه بتونه احتیاجاتت تامین کنه و از همه مهمتر باعرضه باشه که اگه روزی مشکلی پیش اومد جا نزنه،،اخلاق خیلی مهمه از همه نظر عصبی نباشه،بد دل و بدبین نباشه،اخلاقش بچه گونه نباشه،،با احترام باشه،اینا خیلی برای من مهمن حالا ملاک شما رم نمیدونم شکر خدا شوهرمم همه ش داره انشالله شمام بتونی کسی که میخوای پیدا کنی ولی درکل خیلی سخت نگیر بیشتر هم با اخلاقش کار داشته باش

ولش کن این‌است که نباید جوابشو بدی

متاسفم برای همچین خانومایی که فکر میکنن باید بشینن کنج خونه به پسر فکرم نکنن که شوهر خوب بیاد درحالی که همون شوهر خوبه هزار تا کار کرده..

آره واقعا چرا سطح بالاها ازدواج نمیکنن؟ 

ادا روشنفکرا رو در میارن ک‌ مثلا ما ازدواج‌نمیکنیم و خودمونو ب خونواده محدود نمیکنیم و ما کلی راه نرفته داریم ک بریم‌

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2706