2737
2734
عنوان

از پدرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5606 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا بخدا دوستای منم پدر دارن! سنشونم کم نیست! دایی خود من از بابامم‌بزرگتره ولی وااااقعا رفتارش صحب ...

😂 میدونم منم مشکل دارم باش با اینکه مثلا امروزیه و روشنفکره  ولی خب جور دیگه مشکل داریم

😐🤦‍♀️بعد دوستامو میبینم حسودیم میشه 😂یا این پیرمردای مهربون گوگولی😥 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بنظرمن ربطی به تفاوت سنی نداره منم با پدرم خیلی تفاوت سنی دارم من ۲۰ سالم بود بابام ۷۰ سالش بود ولی واقعا مثل دوست بودیم باهم ادم خودش باید این درک داشته باشه که با هرکسی مطابق سنش رفتار کنه 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2731

بابا من کلاااا رو بیرون رفتن گیره ادم ب ع.ن خوردن میفته تابرگرده خونه..بچه ک بودیم بداخلاق بود ناجور ینی جیکمون درنمیومد ولی الان تااینک بخاد رو ی حرفی دعواراه بندازه دیگه امونش نمیدیم دهن ب دهن میشیم کنار میکشه😑همه ازبچگی ت نازونعمت بزرگ میشن ما باکمال خر بودنمون ت جنگو دعوا..بابا هرچقد بدِ ولی درعوض مامانم عشقمه زندگیمه خیلی عاشقشم

میشه واسه زودتر رسیدن ب حاجتم ی صلوات بفرسین❤
به نظرش همین که پول تحصیل و خورد و خوراک میده انگار دیگه هیچ نقشی نداره، هیچ مهر و محبت و عاطفه ای م ...

دقیقا عین پدر من یبار یادمه بچه بودم بغلش کردم جوری سرم داد زد برگام ریخت بعداون دیگه هیچوقت نزدیکش نشدم حتا واسه عید هم بوسش نمیکنم تااین حد فاصله داریم

2740
آخه دلم واسه مامانمم میسوزه که همش اعصابش خورد میشه از دست کاراش

مامانت چندین سال وقت داشته تصمیم دیگه ای برای زندگیش بگیره عزیزم 

شما در حد فرزند میتونی بهش خوبی کنی ولی نمیتونی همه کمبودارو براش جبران کنی 

فکر خودت باش

همیشه حسرت داشتن یه رابطه ی پدر فرزندی به دلم موند! 

من بدتر بخدا یکیو میبینم پدرش قوربون صدقش میره دلم میگیره..ینی ی جوریه ک بخاد یبار مهربون باشه من دیگه حوصلشو ندارم

پدری دارم ۴۲ سالشه ۵ برادر و یک مادر هممون ناراضی و دعا میکنیم بمیره چند بار من و برادر بزرگترم باها‌ش دعوا و کتک کاری فحش و... کرده ایم پدر شغلی نداره معتاد اومده برای ما شاخ شده فقط یه ساعت در خانه ارامش و استراحت ندارم مهندس عمران درس میخانم ۱۱ بخاطر پدرم نمیتونم به درسام برسم اعصاب میکنه خدا اینجور پدرها را زنده به گور کنه نمیدونم چرا خدا اون بالا همه چیز میبینه ولی چیزی کاری نمیکنه پدرم کلی فحش دعوا و... روزی میکرد برادرم دیوانه شده اعصاب شده قلب نفس مغز خراب شده شبا با درد میخابه روح پدر و مادر پدرم راگاییدم که اینجوری به بار اورده اند ارزوی مرگ 

به نظرش همین که پول تحصیل و خورد و خوراک میده انگار دیگه هیچ نقشی نداره، هیچ مهر و محبت و عاطفه ای م ...

هرچی گفتی انگار منو توصیف کردی🙃فک کردم خاهرمی اومدی اینارو نوشتی ولی دیدم سنت فرق می‌کرد 

2706