2726
عنوان

از پدرم متنفرم

5586 بازدید | 33 پست

خونه رو کرده پادگان نظامی ، هرچی از دهنش در میاد به همه میگه همه باید مطابق میلش رفتار کنن، حموم رفتن یکی ۵ دقیقه بیشتر شه شروع میکنه به داد و بیداد ، تلویزیون دیدن خودش که تموم شه خاموشش میکنه، واسه یه لباس خریدن سالی ۲ بار شاید پول بده اونم به زور و با هزار تا آه و ناله، هممممیشه میناله، به خاطر اخلاق گندش باعث شده با همه قطع رابطه کنیم، یه جا بخواد بره کار اداری ای‌چیزی داشته باشه با همه دعواش‌میشه ، ۶۲ سالشه همه ی هم دوره ایاش هنوز یه کاری میکنن این اونا رو مسخره میکنه که با این سنشون کار میکنن ولی خون مارو کرده تو شیشه !!!! یه نون بخواد بره بخره میگه چرا هرروز من باید برم ، یه بیرون بخوام برم صد دفعه از مامانم میپرسه با کی رفت کجا رفت چرا دیر کرد ، با اینکه ۲۲ سالمه ، دیگه خسته شدیم از کاراش واقعا هم من هم مامانم !  نمیدونم چیکار کنم!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا خواهر جان

ما ازدواج کردیم راحت شدیم

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2728

خب عزیزم ب خاطر تفاوت سنی بینتون هستش 

یکم سخت همو میفهمین 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

مادرت چن سالشه ؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
خب عزیزم ب خاطر تفاوت سنی بینتون هستش  یکم سخت همو میفهمین

بابا بخدا دوستای منم پدر دارن! سنشونم کم نیست! دایی خود من از بابامم‌بزرگتره ولی وااااقعا رفتارش صحبت کردنش آرامشش منطقش اصللللا قابل قیاس نیس

2706