2737
2739
عنوان

تهدید در فضای مجازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2852 بازدید | 144 پست

ازش هرچی میدونید و هرچی مدرک دارین وردارین ببرین دادگستری ی شکایت تنظیم کنید اونها پروندتونو میفرستن پلیس فتا

البته راه حل آسون اینکه شماره و اکانتهاتونو عوض کنید

حال ما برا خیلی ها آرزو شد تو به هیشکی نگو                           ROBOTICS
اخه من حضوری نمیتونم برم غیر حضوریم میشه؟ چون واقن دارم اذیت میشم به خودکشیم فک میکنم

خودکشی واین حرفها رو بریز دور حتی اگر همین الان هم همه فیلمها رو پخش کرد نباید به این چیزها فکر کنی نهایتش ده روز چهارتا خاله زنک ازت بد میگن بعد 18 ماه همه یادشون میره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازش هرچی میدونید و هرچی مدرک دارین وردارین ببرین دادگستری ی شکایت تنظیم کنید اونها پروندتونو میفرستن ...

همین کارو کرده بودم ب دوستام پیام داده بود بهش بگید بیاد وگرنه ابروش میره

2731

اگ شکایت کرد طرف از لجش فیلم ها رو پخش کرد چی؟؟؟

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
چجوری باید پیگیری کنم کسی میتونه کمک کنه شمارشو بده بهم حرف بزنیم اخه من زیرسن قانونیم🙁

من دقیق نمیدونم

زنگ بزن ۱۱۸بگو راه ارتباطی با پلیس فتا چیه

بعد شماره میده

اونا گوشی تو رو برسی میکنن

یا شماره اونو ازت میگیرن

دروغم بهشون نگو

بگو دوستم بوده و الان منو تهدید میکنه

لطفا پیگیری کنید

چند تا حرفم بزار روش بگو هر شب میاد در خونمون و اذیت میکنه😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738

برو اینجا ثبت نام کن

https://csirc.cyberpolice.ir/

قسمت گفتگوی آنلاین رو انتخاب کن و مشورت کن باهاشون بهت کمک میکنن

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
من دقیق نمیدونم زنگ بزن ۱۱۸بگو راه ارتباطی با پلیس فتا چیه بعد شماره میده اونا گوشی تو رو برسی می ...

من زنگ زدم چنبار به پلیس حتی ولی کمکی نکردن به پلیس فتام زنگ زدم جواب نداد

همین کارو کرده بودم ب دوستام پیام داده بود بهش بگید بیاد وگرنه ابروش میره

همون دوستات هم به نظرم دوستت نیستن چون نباید پیام رسون دشمنت میشدن

حال ما برا خیلی ها آرزو شد تو به هیشکی نگو                           ROBOTICS
2706