2733
2739
عنوان

بیاین بگین جواب خواستگارمو چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در دانشگاه در محیط کار در خیابان در فرهنگ سرا و مراکز اینچنینی 😄😄😄 

یبار تو محل کار ب یکی توجه نشون دارم بدبخت اومد خواستگاری دیدم ای دل غافل خانوادش خوب نیس،بدون شناخت ضایس😅🤣🤣

یبار تو محل کار ب یکی توجه نشون دارم بدبخت اومد خواستگاری دیدم ای دل غافل خانوادش خوب نیس،بدون شناخت ...

خوب شکار اولت یابو در اومد بازم برو کمین کن اینبار حواست باشه شیر بزن 😁

کاربر قدیمی ام 🍭
2728
حتی دلم نمیخواد تو صورتش نگاه کنم.نمیدوونم چرا سنم رفته بالا دیگه دیر شده برا پیدا کردن عشق...کاش م ...

الان من عقب توام 23 سالمه خواستگار درستم تاحالا نداشتم میتونم چه کنم؟؟ جدیدن یه خواستگار پیداشده9 سال بزرگتره وکیله وضعشم خوبه اما قیافش به دلم نیس قدشم کوتاهه 

ازطرفی همه دوستام ازدواج کردن دوس دارم ازدواج کنم ازطرفیم این اقاک دوسم داره به دلم نیس😑😑😑سبک هم نیس میگی چه کنم

اونایی که میگن چجوری یه عشق پاک پیدا کنیم و ازدواج کنیم به فرشته ها نامه بنویسین ...برآورده شدنش بسته به باور شما داره

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
2738