2733
2734
منم ميخوام صورتمو تپل كنم اما ميترسم غبغب بزنم😐و بدنم تپل بشه 

شما كه خداي لپ هستي😢

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما كه خداي لپ هستي😢

عزيزم كجا بهم ميگن لاغري 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
خوبه صورتت، مناسبه،   نخور دیگه

پهن نيست 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
نمیدونم من نان میخوردم اونم نه واسه چاقی بچه خالم میخورد خوشم میومد یه قوطی خریدم خوردم چشمت روز بد ...

اوکی، پس برم بخرم، با شیر یا آب میخوردی؟ 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2738
عزيزم كجا بهم ميگن لاغري 

من صورتم از شما لاغرتره ولي ميخوام استخوني بشه همه بهم ميگن لپو😢😢

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من صورتم از شما لاغرتره ولي ميخوام استخوني بشه همه بهم ميگن لپو😢😢

ما اينحا تپل دوس دارن🤦🏻‍♀️

خوبی، بنظر من عالی، این دغدغه رو از ذهنت دور کن، برو سراغ دغدغه های بعدیت    

دغدغه اكثر زاويه سازي فك 

چاق كردن صورت 

پيكر تراشي

پلنگ درست 😂😂

دغدغه اكثر زاويه سازي فك  چاق كردن صورت  پيكر تراشي پلنگ درست 😂😂

اووو...   پیکر تراشي، آقا ما فقط دغدغه لپ داریم، پلنگو حوصله ندارم، ولی خدایی خوب بودی، دیگه میل خودته

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2706