2737
2734

اونایی ک درجریان مشکلات من بودن میدونن ک تنهاراه رسیدن من به ارامش اونم الان ک باردارم این بود ک خونموشوهرم عوض کنه و ازخانوادش دورباشم ... دوسال هی بهش گفتم ک ماعذاب میکشیم و دخالتهاو..... ولی گوشش بدهکارنیست تاالان ک باردارم و فشارهای بیشتررومه ک اگه بچمم دختربشه تا روزگارم سیاه ترمیشه الان اومدم خونه بابام به شرطی ک یا خونمونو عوض کنه یا کلا منوبچمو ول کنه بره منوک بدبخت کردن حداقل بچم رنگ ارامشوببینه ...اماشوهرمم بااینکه توان مالی داره افتاده رودنده لج ک خونه روعوض نمیکنم بایدبسازی ب نظرتون چیکارکنم 😔دیگه موندنم اونجا دیوونم میکنه تحمل ندارم صبرم سراومده

مامان کوچولوی متولد۸۰ام😍😍😍

لج نکن

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا که اومدی دیگه برنگرد خونت  تا خونه رو عوض کنه

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

فعلا که شوهرت لج کرده کوتاه بیا .برو مشاوره .کمکت کنه چطور آروم آروم راضیش کنی جاتو عوض کنه فقط باید صبور باشی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738

شوهرت چه جورادمیه ؟ بچه دوسته؟ اهل خانوادست؟ چقدردوری تورو تحمل میکنه؟

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

تو که تو اون خونه این همه مشکل داشتی برا چی باردار شدی.  خونه ی اول ما خیلی خیلی کوچیک بود شوهرمم عاشق بچه . شرط کردم تا خونه نخری اسم بچه رو نباید بیاری مجبور شد خونه بخره

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی

اخه چرا رفتی دختر..

بشین خونت محبت کن ب شوهرت..مهربون باش..بهش برس..اروم باش..تا اون درکت کنه..

اروم و با محبت باهاش حرف بزن..بگو ک چقد اذیت میشی..

تو گذاشتی رفتی معلومه ک لج میکنه و فک میکنه زن زندگی نیستی ک ولش کردی..

از سرکار میاد خونه وقتی غذا نداره میره خونه مادرش..و بدار میشه ک

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2706